[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4505: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4507: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4508: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4509: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
AnimeWeb.hu - Fórum - Téma megtekintése - Milyen animét nézel/néztél legutoljára?
Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2024.04.19. 21:17



Hozzászólás a témához  [ 100 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő
 Milyen animét nézel/néztél legutoljára? 
Szerző Üzenet
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.14. 16:41
Hozzászólások: 88
Hozzászólás Re: Milyen animét nézel/néztél legutoljára?
Én egy éve néztem újra a Kaleido Start, de ezúttal japánul, felirat nélkül és igen, nekem is feltűnt a különbség. Mikor kezdő anime nézőként vártam hetente azt az egy részt, szétrágtam a körmöm, mi lesz a következőleg, az alatt a hét alatt, amíg vártam a következőt. Első nézésre izgalmasabb volt, másodjára az eredeti hangok miatt még mindig jónak tűnt, de igen, azt az első élményt már egyszer eljátszottuk.
A karakterek haja meg színezése megint érdekes. Egy 2003-as animéhez képest egész jó, de akkoriban jöhettek be Japánban a számítógépen való színezések, vagy mi. Annyi biztos, hogy nem található "blending" pl. a szereplő hajában, ami miatt a mai konvertálók szenvednek. Ezen a színátmeneteket értem, mikor egy szín átmegy a sötét verziójába és a váltások között sávokat, vagy kockákat látunk. Na az akkori konvertálók biztos nem szenvedtek ezeknek az eltüntetésével. ^_^


2012.01.01. 18:58
Profil
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.02. 18:48
Hozzászólások: 2292
Hozzászólás Re: Milyen animét nézel/néztél legutoljára?
Arashi no Yoru ni: Egy érdekes, nem a szokványos karakterdizájnú anime, gyönyörű grafikával. A sztori alapfelállása és egyben konflitusa érdekes, a megoldása nem mindenhol hiteles, a végén szerintem egy kicsit eltúlozták. De összességében egy aranyos, szemet gyönyörködtető történet, kiváló családi mozinak is, egy idő után a szinkronhangokat is meg lehet szokni, mert azok nekem kicsit furcsák voltak. :D

Metropolis: Hm. Nem is tudom mit mondjak róla. A környezet hihetetlenül aprólékosan kidolgozott volt grafikailag, életszerű, a figurák pedig inkább a régi Astro Boy idei dizájnnal rendelkező karakterek. A történet helyenként picit lehetett volna gördülékenyebb, követhetőbb, kicsit talán túl zanzásítva lett. Komoly anime, tetszett is meg nem is.


2012.02.13. 20:14
Profil
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.02. 18:48
Hozzászólások: 2292
Hozzászólás Re: Milyen animét nézel/néztél legutoljára?
Miket is néztem az utóbbi időben, nos leginkább, amik felkerültek a Moziterembe. A Baby Love rögtön megfogott, bájos, aranyos, mulattató kis történet, igazi shoujo, azzal a kicsit régiesebb rajzolással, amit én szeretek, mindjárt le is fordítottam a feliratot magyarra. :) Nagyon sajnáltam, hogy egyszerűen képtelenség más videót fellelni hozzá, mint a FiveStar igen rossz képminőségű VHSripjét. Y_Y

MitsuxMitsu Drops, ettől többet vártam, bár vannak benne igen merész jelenetek, de sem rajzolásilag nem fogott meg annyira, sem a történetvezetés nem tetszett, azért lehet egyszer megpróbálkozom a mangával.

Hiyokoi, aranyos volt, szép rajzolás, könnyed kikapcsolódásnak vagy időtöltésnek jól megfelelt, de semmi több.

Yousei Florence, ezt egy görög szinkronos iszony rossz minőségű verzióban leltem a youtube-on, aztán sikerült megtalálni jó minőségben, érthető felirattal. :) Ennek nagyon örültem, szintén lefordítottam. Disneys hangulatú, remek klasszikus zenékre készült tündérmese, a 80-as évek stílusában.

Hotarubi no Mori e, na ez egy érdekes darab volt, nem igazán máshoz hasonlítható klisés történet, picit hangulatában talán a Mushi-shire emlékeztetett, egyébként rajzban is. Csak éppen mindkét elérhető videóváltozattal volt lejátszási gondom. :(

Jelenleg a Yu-Gi-Oh! 0. szezonját nézegetem.


2012.03.20. 13:55
Profil
Samurai
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.16. 14:47
Hozzászólások: 603
Hozzászólás Re: Milyen animét nézel/néztél legutoljára?
Nisemonogatari: Az alapkoncepció volt a legizgalmasabb (lehet-e a hamis valódibb a valódinál), mert nagyon hajazott a reprezentációelméletre.

Black Rock Shooter: Még mindig gyenge, de az első anime aminek az OP-ját Vocaloid énekli. (A Freezingben egy vocaloid szám feldolgozása volt az OP, de ember énekelte)

Guilty Crown: Még mindig inkább a zene és a látvány miatt éri meg megnézni.


2012.04.06. 21:35
Profil
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.02. 18:48
Hozzászólások: 2292
Hozzászólás Re: Milyen animét nézel/néztél legutoljára?
Na most a feltöltéssel párhuzamosan én is megnéztem az Itazura na Kiss-t. Azt kell mondanom, csalódást okozott. Induláskor még azt mondtam, na ez egy jó anime lesz (persze a műfaján belül), de aztán egyre kevésbé tudta ezt tartani. Valahol

A fiú főszereplő számomra nem kedvelhető karakter, ráadásul a jellemfejlődése ábrázolása szerintem abszolút nem sikerült hitelesre. Inentől kezdve nehéz azonosulni a sztorival. Az első fele még jobb volt, ám aztán egyre inkább irreális epizodikus történésekből állott, amit kronologikus sorrendbe helyeztek. Összességében, max egy jó közepesre értékelném, mert nem az van, hogy rossz, csak nem is elég jó. Viszont a zenéi egyáltalán nem tetszettek, kivéve a 2. openinget.

Előtte meg a Konnichiwa Anne-t néztem részben újra, mert mikor anno néztem, még friss anime volt és nem volt végig angol sub. Bár ami azt illeti, a második felének a subja horribilis minőségű és angolságú volt. (Japánok fordították? (?) ) Maga az anime nem rossz, kb. a közepén kicsit leült a sztori és nem volt elég érdeklődést fenntartó számomra, de aztán megint jobb lett. Viszont - nem tudom az alapmű, a Before Green Gables, vagy az anime okán - az Anne történetekhez képest volt némi következetlenség.

És ki ne hagyjam a Nyan Koi-t. Tudvalevő, hogy nem kedvelem általában az ecchiket, más dolog, hogy láttam egy párat azért. Nos, ez az általam eddig látott legjobb ecchi. A rajzolása is igényes, a háttértörténete egy picit egyedi, de főleg, hogy a benne megjelenő leányzóknak a karakterábrázolása, személyisége jól sikerült, és nem olyan elnagyolt, mint sok esetben. Megvannak persze a sztereotípiák, de elég jól bántak velük, több pluszt is beletettek. Ugyanakkor az anime befejezését elbaltázták szerintem, kissé legyilkolták a poént a végén.


2012.05.09. 10:42
Profil
Senpai
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.15. 19:08
Hozzászólások: 471
Hozzászólás Re: Milyen animét nézel/néztél legutoljára?
Itazura na Kiss



Szóval ha 10 pont a max akkor ez megkockáztatom, hogy még egy gyenge hármasra is kevés... Nem értem, hogyan gondolták ezt a készítők így egyáltalán... mondom néha csak pislogtam, hogy o.O mi van?

Természetesen senki kedvét nem akarom elvenni mert nézhető, nyugodtan bele lehet kezdeni, de sokat ne várjon senki sem, max jó egy egy nem tudom mi délutáni kis sztorinak :). Szóval egyszer meg lehet nézni.

_________________
"Please, don't dawdle Alice, we're very late indeed."


2012.05.09. 13:05
Profil
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.02. 18:48
Hozzászólások: 2292
Hozzászólás Re: Milyen animét nézel/néztél legutoljára?
Amiket most néztem: Kara no Kyoukai 1, nagyon szép grafika és kitűnő zene, ez a legátütőbb hatása, művészi, de helyenként elég elvont és sötét anime. A maga kategóriájában kiváló alkotás, bár én nem rajongok a darkosabb vonalért. Az endingje kifejezetten tetszett.

A másik pedig, amit még nézek is: Eikoku Koi Monogatari Emma
Szintén kiváló grafika, nagyon tetszik az, ahogy a részletekkel bánnak, pl. pillantások, tekintetek, tárgyak középpontba állítása, amivel egy érdekes nyugodt-lassú ritmust kreálnak. Kicsit olyan, mintha egy Austen-regényt olvasnék, a maga lassabb tempójával, miközben "észrevétlen" egy csomó minden történik.


2012.05.12. 16:02
Profil
Újonc
Avatar

Csatlakozott: 2012.05.13. 20:07
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Re: Milyen animét nézel/néztél legutoljára?
Néztem: Elfen Lied love
Nézem: Air, Trinity Blood, Fruits Basket..... :)


2012.05.14. 14:19
Profil
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.02. 18:48
Hozzászólások: 2292
Hozzászólás Re: Milyen animét nézel/néztél legutoljára?
Emma Second Act: Részben elmondtam a véleményemet róla a leírásomban, összességében jó folytatása volt a sztorinak, de


2012.05.22. 14:31
Profil
Kouhai
Avatar

Csatlakozott: 2011.08.15. 18:34
Hozzászólások: 153
Hozzászólás Re: Milyen animét nézel/néztél legutoljára?
Én ezt néztem meg utoljára,nekem tetszett XD


2012.07.10. 17:52
Profil
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.02. 18:48
Hozzászólások: 2292
Hozzászólás Re: Milyen animét nézel/néztél legutoljára?
3x3 Eyes:
1991-es Toei OVA. A karakterdizájn ennek megfelelő, de szerintem mind a karakterek, mind az egész grafika elég kidolgozatlan és elnagyolt. Az első rész még nem igazán fogott meg, a 2.-tól kezdett érdekesebb lenni, de végül nem sokat tudtunk meg, és egy "katarzis" ponton befejezetlen maradt. Az ilyesminek kéne kedvet csinálni a mangához, de valahogy annyira nem jött be ez a hatás. A szereplők személyisége is lehetne kicsit kevésbé együgyűsített.
Rossznak nem mondanám, inkább olyan közepes... Meglátom, a 2. OVAnál mit tudtak alkotni.


2012.07.10. 18:04
Profil
Kouhai
Avatar

Csatlakozott: 2011.08.15. 18:34
Hozzászólások: 153
Hozzászólás Re: Milyen animét nézel/néztél legutoljára?
Ma egy régit választottam

:)


2012.07.11. 16:53
Profil
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.02. 18:48
Hozzászólások: 2292
Hozzászólás Re: Milyen animét nézel/néztél legutoljára?
Én meg megnéztem a 3x3 Eyes Seima Densetsut, vagyis a 2. OVÁt. Ez önmagában is megállta a helyét, sokkal jobb volt, mint az első adag.


2012.07.12. 18:27
Profil
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.02. 18:48
Hozzászólások: 2292
Hozzászólás Re: Milyen animét nézel/néztél legutoljára?
Most elővettem pár régit, a Card Captor Sakurát és a Tokyo Mew Mew-t nézem félig-meddig újra.


2012.08.02. 10:06
Profil
Újonc
Avatar

Csatlakozott: 2012.07.31. 17:48
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Re: Milyen animét nézel/néztél legutoljára?
Én a Special A-t néztem. Az olyan jó!!! :) :D


2012.08.02. 16:45
Profil
Kouhai
Avatar

Csatlakozott: 2011.06.09. 17:08
Hozzászólások: 63
Hozzászólás Re: Milyen animét nézel/néztél legutoljára?

_________________




2012.08.14. 17:35
Profil
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.02. 18:31
Hozzászólások: 383
Hozzászólás Re: Milyen animét nézel/néztél legutoljára?


2012.08.16. 22:19
Profil
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.02. 18:48
Hozzászólások: 2292
Hozzászólás Re: Milyen animét nézel/néztél legutoljára?
Én most néztem meg és tetszett. Jó tudni, hogy van, aki tudja továbbvinni a Ghiblit. :) Érdemben.


2012.08.28. 19:42
Profil
Újonc
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.13. 16:47
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Re: Milyen animét nézel/néztél legutoljára?
Utolsó anime amit néztem az 4 volt szinte egy huzamban: Special A, Darker Than Black, Uta no prince sama és a Sword Art Online :)


2012.08.29. 17:13
Profil
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.02. 18:48
Hozzászólások: 2292
Hozzászólás Re: Milyen animét nézel/néztél legutoljára?
Nagareboshj Lens: kb. ilyen, ha egy manga megmozdul.


2012.08.31. 21:02
Profil
Senpai
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.15. 19:08
Hozzászólások: 471
Hozzászólás Re: Milyen animét nézel/néztél legutoljára?
Na szóval mivel nem tudok aludni megnéztem a Karigurashi no Arriettyt végre :). Rettentően tetszett, csodálatos egy alkotás. Minden passzolt és a zene is csodálatos volt. Nem is írok feleslegesen többet, mert nem lehet mit mondani, csodálatos és kész. Nézzétek meg! :)

_________________
"Please, don't dawdle Alice, we're very late indeed."


2012.09.02. 00:43
Profil
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.02. 18:48
Hozzászólások: 2292
Hozzászólás Re: Milyen animét nézel/néztél legutoljára?
Tokyo Mew Mew: jó hosszú időbe tellett befejezni. Én nem tudom mások mit esznek rajta, nekem kb. az eddig látottak közül az egyik legrosszabb mahou shoujo.
Tokyo Marble Chocolate: ez viszont egy aranyos kis OVA, tetszett benne a nem szokványos rajzolás, és az, hogy a két részben ugyanazokat a történéseket mutatták meg más szemszögből, ugyanazt a napot a főszereplő pár fiú és lány tagja oldaláról.
Kaitou Tenshi Twin Angel: nagyon nullaként indult, mahou shoujónak elég gyenge, a rajzolása, karakterdizájnja nem tetszett. Viszont az első rész végefelé és a második rész elejére sikerült egy olyan érzelmi konfliktus szituációt létrehozni, ami legalábbis fenntartotta az érdeklődést, úgyhogy végül jobb lett, mint amire induláskor számítottam.


2012.11.24. 11:23
Profil
Senpai
Avatar

Csatlakozott: 2012.09.22. 13:57
Hozzászólások: 323
Hozzászólás Re: Milyen animét nézel/néztél legutoljára?
A Kaichou wa Maid-sama!-t néztem meg legutóbb, és milyen jól tettem! :D Bár a részek nem igazán függnek össze, ami kicsit furcsa volt, de nagyon tetszett. ^^

Végignéztem 26 részt azért, hogy amit annyira vártam, azt lerendezzék 2 perc alatt... :D szerettem volna még egy plusz részt... kicsit hiányérzetem volt. :D


2012.11.29. 13:58
Profil
Senpai
Avatar

Csatlakozott: 2012.09.22. 19:48
Hozzászólások: 261
Hozzászólás Re: Milyen animét nézel/néztél legutoljára?
@Eclair: A Sword Art Online-nak most fut a 2. felvonása, úgy 2-3 rész van hátra saccra... De lehet meglepnek és még lesz plusz 13 ^^
@Sache: van hozzá már egy OVA is, talán az kicsit enyhít a hiányérzeteden :)

Ezek azok, amiket most követek :
Fairy Tail - jóóó :) Bár ez a szál, ami most kezdődött "filler" ízű, de még kikeveredhet belőle ismét egy világmegváltós nagy csata ;)
Shinsekai Yori - lassan vége, érdekes, megdöbbentő, ESP-s anime.
Medaka Box: Abnormal - eddig gyengébb, viszont komolyabb hangvételű mint az előző sorozat, de még nem érezni a történetszálon 13 vagy 26 részes lesz-e.
Robotics;Notes - hmm, könnyű, gyengécske, lassan bontakozik ki benne szerintem a fő történet. egyelőre még nézem, de már nem biztos hogy sokáig...
K - ez is ESP szerű anime, szuperképességekkel és egy rejtélyes gyilkossággal... a macsek familiáris ennivaló ;)
Zetsuen no Tempest - ez is a vége felé jár már, mágia, nyakatekert logika és szintén "mentsük meg a világot" hangulat
Psycho-Pass - mentális egészséget felülvizsgáló globális rendszer és nyomozók... nem látom mi lenne itt a fő szál, 1-1 eset utáni nyomozás...
Jormungand: Perfect Order - hát, fegyverkereskedők. ez már a második sorozat, igazából csak Kokó és Jonathan miatt nézem pirul
Kami-sama Hajimemashita - alapvetően szerelmi történet, lightos anime, és különben is, a rókaszellem nem nézz ki rosszul ;)
Code:Breaker - a szezonban ez a 4. szupererőkkel kapcsolatos sorozat, kiváncsi vagyok mi lesz a "különleges egyed"-el :) (hárem jellegű?...)
Aikatsu! - idol-lá válás története, laza anime, egy-két jó betétdallal és hmm érdekes ruhákkal
na és Toriko - eléggé gyenge, mármint nem az a mélyebb tartalmú anime, elég sok filler résszel az egyes hosszabb történetszálak közöt, simán kihagyható 2-3 rész is egymás után. mindenesetre az első 2-3 perc alatt bemutatott "kaja változatok" némelyike jól is néz ki és jól is hangzik a japán szóösszevonásból kialakult név :)

De lassan itt egy újabb szezon...

_________________
Do you believe in your dreams?...



2012.12.08. 17:55
Profil
Senpai
Avatar

Csatlakozott: 2012.09.22. 13:57
Hozzászólások: 323
Hozzászólás Re: Milyen animét nézel/néztél legutoljára?
Köszi thelu, utána is nézek!

Amúgy én is elkezdtem nézni a Sword Art Online-t, jelenleg a 15. résznél tartok. :) Mondjuk én azt hittem, hogy tényleg elmennek majd a 100. szintig... kicsit vegyes érzéseim vannak. :D De kíváncsi vagyok, hogy mi lesz a továbbiakban. ^^


2012.12.08. 19:43
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 100 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő

Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
cron