[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4505: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4507: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4508: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4509: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
AnimeWeb.hu - Fórum - Téma megtekintése - Bemutatkozás ki vagy mi vagy honnan jöttél?
Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2024.04.19. 13:48



Hozzászólás a témához  [ 8 hozzászólás ] 
 Bemutatkozás ki vagy mi vagy honnan jöttél? 
Szerző Üzenet
Chibi
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.11. 17:20
Hozzászólások: 19
Hozzászólás Bemutatkozás ki vagy mi vagy honnan jöttél?
Kezdő topic-nak sztm megteszi.

Írj néhány sort magadról...

Nos 23 éves vagyok Gazdasági Logisztikus néha a weboldalon szoktam kószálni.Északi országrészben élek Dunakanyar környékén.

Természetesen szeretem a animéket (listát később)

2.0 frissítés

pro: minden érdekel szinte
kontra: de semmi sem túl sokáig

pro: szerény vagyok
kontra: de utálom ha nem figyelnek rám

pro: szeretek sportolni (futás,hidegben úszás vagy yoga)
könyveket olvasni (fantasy, sci-fi nagy részt)
Galaktikát és 3 évezred előfizető vagyok (talán ez elmond valamit vagy nem)

kontra: képtelen vagyok a japán nevek megjegyzésére
egy sorozatról általában annyit tudok mondani hogy jó volt ...
nem szeretem az ostoba embereket (törekszem teljes semlegesítésükre)

semleges: "World is my country the science is my religion."


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára JimRaynor 2011.07.20. 16:42-kor.



2011.06.05. 08:10
Profil
Kouhai
Avatar

Csatlakozott: 2011.06.09. 17:08
Hozzászólások: 63
Hozzászólás Re: Bemutatkozás ki vagy mi vagy honnan jöttél?
Egy kicsit átalakítva máshonnan: :)

A valódi nevem Judit, 1987-ben születtem Pécsen, és itt is tanulok a PTE ÁOK gyógyszerész szakán. Az animéket a Sailor Moon által ismertem meg (nagy rajongó voltam, örök kedvencem marad). A Sailor Moon újság megszűnése után 2 évig passzivitásra kényszerültem, de a lelkesedés nem múlt el, és amikor 2003 februárjában bekötötték hozzánk a betárcsázós internetet, mindent összegyűjtöttem a kedvencemről, amit csak a letöltési sebesség megengedett (az akkori viszonyokat jól mutatja, hogy egy későbbi archiváláskor a teljes, 3 év alatt összeszedett gyűjtemény ráfért egy CD-re). Aztán 2006 legelején ADSL-re váltottunk, és onnantól kezdve beszippantott ez a világ. A "legotakubb" kb. 2008-ban voltam, azóta egyre kevesebbet animézek (egyrészt mert a szabadidőmből többet szánok más dolgokra is, másrészt kialakult az ízlésem, és már nagyon megválogatom, hogy mit nézek), de természetesen még érdekel a műfaj. Az első conom a 2006-os őszi volt. Kétszer öltöztem be komolyabban (de ugyanabba a ruhába), 2007 őszén versenyen kívül, egy év múlva pedig egy csapat tagjaként Sailor V voltam. Jelmezt készíteni nem tudok, az álmomat gyakorlatilag a varrónő teljesítette be, és miután a fellépés megtörtént, nem rontottam tovább a levegőt a cosplayesek között, csak kívülről csodálom őket. A többi versenyre sem szoktam nevezni, conokra a már említett cp-seken kívül a vásárlási lehetőség és a hangulat miatt járok (bár az utóbbi két és fél évben megritkultak a látogatásaim). Inkább szervezkedéssel foglalkozom, a Pécsi Anime Fanclubnak alapító tagja vagyok, és a 2010-es nyári con munkálataiból is alaposan kivettem a részem. Elég sok fórumon regisztrálva voltam/vagyok, bár ezek közül néhány már megszűnt/kihalt. Jelenleg kb. 5 helyen fórumozok aktívan, de a Facebook mostanában nagyon átvette a hatalmat. És azt hiszem, ennyi elég is belőlem, pedig ez egy rövidített változat. XD

_________________




2011.06.09. 19:12
Profil
Samurai
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.16. 14:47
Hozzászólások: 603
Hozzászólás Re: Bemutatkozás ki vagy mi vagy honnan jöttél?
Sziasztok!

Nos, én pesti vagyok, bár Erdélyben születtem, 3 éves korom óta itt élek. Jelenleg a diplomamunkámmal küszködök az ELTE BTK Esztétika mesterszakán, remélhetőleg télre már meglesz. Animékkel aktívabban 12 éves korom óta foglalkozok, az rtl klub délutáni Dragon Ball/Sailor Moon stb vetítései óta. Az animék és mangák mellett érdekelnek más japán dolgok is, és úgy általában a művészetek, azon belül is inkább a kortárs dolgok. Sajnos amit tanulok az eléggé rámragad, úgyhogy elég fárasztó gondolatmeneteim szoktak lenni animékkel kapcsolatban :)
Ezeken kívül a legtöbb időt gépezéssel töltöm, játékokkal, és JimRaynor, látom kedveled a Mass Effectet, a többi Bioware játék is bejön?
Ja igen, és szeretek hajtogatni :)


2011.06.09. 22:12
Profil
Chibi
Avatar

Csatlakozott: 2011.06.09. 18:06
Hozzászólások: 22
Hozzászólás Re: Bemutatkozás ki vagy mi vagy honnan jöttél?
Utálok bemutatkozni, de illik szóval...
A pontos koromat fedje jótékony homály (aki akar, az úgyis utána tud nézni), huszonéves vagyok, Nagykanizsán élek, és már egy jó ideje dolgozom, könyvelőként keresem a kenyérre és a mangára valót.

Az első animém az Sailor Moon volt nagyon-nagyon régen, de igazán aktívan úgy 6-7 éve nézek animéket és olvasok mangákat. A műfajok tekintetében eléggé mindenevő vagyok, bár főleg a fantasy és a sci-fi műfajokat kedvelem.

Mivel kényszeres regisztráló vagyok, ezért elég sok animés oldalon/fórumon meg lehet találni, többnyire ugyanezen a néven, bár igazán aktív csak egy-két helyen vagyok.

Ja, azt még nem ért tudni rólam, hogy nagy bishounen fagirl vagyok, és elég szép háremet tartok fenn. XD

_________________



2011.06.10. 19:34
Profil
Újonc

Csatlakozott: 2011.05.06. 14:18
Hozzászólások: 6
Hozzászólás Re: Bemutatkozás ki vagy mi vagy honnan jöttél?
Evelin vagyok Budapesten születtem és mindig is itt éltem. Hobbim az írás és az alvás. Lusta természetű vagyok. Arra, hogy mi vagyok hát nos annyit tudok mondani, hogy egyesek szerint egy különleges faj egyede vagyok. Elég nehéz kitanulmányozni. Hangulat embernek mondanak és egy olyan nőnek aki perverz és "hülye". Lényegében élőben tök unalmas típus vagyok. Bulizni nme járok. Nem cigizem és nem iszom sok alkoholt. Pezsgő, koktél és bor mániás vagyok. Időm 90%-át a szobámba töltöm. Kereskedelmi szakmenedzser és Reklámszervező szakmenedzser OKJ-s képzésen veszek részt. Utolsó évem fogom taposni szeptemberben(2011) Remélem segítettem valamennyire a megértésemben. :D


2011.07.05. 11:49
Profil
Kouhai
Avatar

Csatlakozott: 2011.08.15. 18:34
Hozzászólások: 153
Hozzászólás Re: Bemutatkozás ki vagy mi vagy honnan jöttél?
János vagyok Bács-kiskun megyében Foktőn lakom,Kalocsától 5 km-re.A koromról csak annyit hogy azt hiszem én vagyok itt a legidősebb.Az első animémre már nem is nagyon emlékszem,pedig még azt tudom,hogy a Német viván ment,de hogy mi volt már nem tudom.Szeretek barátkozni új embereket megismerni,szeretem a rock zenét,és a számítógépes kicsi játékokat,ezen kívül szeretek koncertekre járni,és tv-t ,és filmeket nézni.A munkámon kívül kertészkedem is a kis udvaromban sok minden megterem,és persze a mobilomat fejlesztgetem,ameddig tudom,és verseket is néhanapján írogatok,sosem vagyok tétlen. Szűken ennyit rólam. arigato


2011.09.02. 20:36
Profil
Senpai
Avatar

Csatlakozott: 2011.03.10. 21:37
Hozzászólások: 270
Hozzászólás Re: Bemutatkozás ki vagy mi vagy honnan jöttél?
Az igazi nevem Enikő, Miskolc mellett lakom egy kisebb (mostmár) városban, de inkább falunak számít. Hogy hogyan ismerkedtem meg az animékkel, az egy erről szóló fórumban részletesen kifejtettem, de röviden erről annyit, hogy az anime+ óta vagyok igazán benne a témában.

Kiskorom óta művészeti irányon tanulok, végül a látványtervezésnél kötöttem ki, ami színpadi jelmez-díszlettervezést foglalja magába, de mást is ide lehet sorolni. Amúgy mindent csinálok, amit csak lehetséges: festek, rajzolok, tervezek, fúrok-faragok, hímzek, varrok, mindenféle anyaggal dolgozok, mintázok, makettezek, férfimunkákat, férfiasabb munkákat is végzek: ajtó-ablak-falfestés, dekorációs falfestés, egyéb dekorációs munkák, betakarítok (pl mint legutóbb 37 zsák krumplit), intarzia,......stbstb....egyszóval MINDENT.
Mániám a precizitás, őrültségek megvalósítása, logikai feladatok megoldása, kirakók: puzzle, lego, tangram, egyéb 3D..., szeretem a régi típusú gyerekeknek szóló mászkálós, ügyességi játékokat, stratégiaiakat, logikaiakat... Szeretem a természetet, az állatokat, a fantasy világát.

Végtelenül türelmes vagyok, nyugodt természet, viszont valakire várni nem szeretek. Egyetlen dolgot utálok, és az a cigi.
Első nekifutásra ennyit rólam...


2011.09.22. 10:40
Profil
Senpai
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.15. 19:08
Hozzászólások: 471
Hozzászólás Re: Bemutatkozás ki vagy mi vagy honnan jöttél?
Nos én a Balaton környékéről származom :). Nem igazán tudom mit írjak. Hirtelen haragú vagyok, de amilyen hirtelen felkapom a vizet, olyan gyorsan le is nyugszom és bánom az egészet már. Mióta "vagyok bent" az animék világában? Igazából nehéz meghatározni. Kiskoromban is néztem már, de akkor még tudatlanul a szokásos műveket, plusz azokat amelyek a német adókon mentek. Igazából akkor "tudatosultak" bennem az animék, mikor Mo-n megkezdte sugárzását az A+ csatorna :). Első animémnek így a Kaleido Start tekintem. Ez volt az első olyan anime amit tudatosan izgultam végig stb. Persze aztán hozzánk is betört az internet, szóval megkezdtem a nagy anime nézést. Az első japán nyelvű, magyar feliratos mű az Elfen Lied volt az életemben, szóval na XD. Persze itt senki sem akadt aki szeretné az animéket, szóval lassan szinte már kezdtem feladni ezt az egészet, mert sokan cikinek találták akiknek említettem, de jött egy lány, aki szintén fan volt szóval új erőre kaptam :P. Sajnos mára már egyre kevesebb animét nézek. "Fénykoromban" még jó pár animét ledaráltam pár hónap alatt, ma már azonban ez a mennyiség inkább csak évi kb. 3-4 sorozatra csökkent. Bár ez nem is bánom, mert több időm van elgondolkodni 1-1 művön, illetve sokkal jobban odafigyelek arra, hogy mit nézek meg.
Na szóval elkalandoztam. Jelenleg még tanulok, tanulmányaim befejezte után meg még fogalmam sincsen, hogy mit fogok csinálni.
Titkon dédelgetett álmaim:
-Újra zongorázni
-Könyvemet befejezni és esetleg kiadni

Nos más nem jut eszembe így hirtelen :P

_________________
"Please, don't dawdle Alice, we're very late indeed."


2012.01.01. 13:03
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 8 hozzászólás ] 

Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
cron