[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4505: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4507: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4508: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4509: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
AnimeWeb.hu - Fórum - Téma megtekintése - Humorsarok
Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2024.04.18. 16:10



Hozzászólás a témához  [ 87 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő
 Humorsarok 
Szerző Üzenet
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.02. 18:48
Hozzászólások: 2292
Hozzászólás Re: Humorsarok


2012.01.09. 15:36
Profil
Kouhai
Avatar

Csatlakozott: 2011.08.15. 18:34
Hozzászólások: 153
Hozzászólás Re: Humorsarok
Ez tényleg vicces,ebből is csináltak animét

és még le is lehet tölteni

mondjuk ez fiatalabbaknak való,a régi rajzfilmből

anime? XD Csak lesek :D


2012.01.13. 21:50
Profil
Samurai
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.16. 14:47
Hozzászólások: 603
Hozzászólás Re: Humorsarok
Kő-papír-olló kicsit továbbfejlesztve:



2012.01.28. 13:29
Profil
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.02. 18:31
Hozzászólások: 383
Hozzászólás Re: Humorsarok
T avagy az opti mi zujs?


Ezt a történetet azoknak ajánlom, akik akik voltak már ügyfélszolgálati alkalmazásban és még inkább azoknak, akik nem.

Előszó:

Lehet ha elolvassátok, sokan azon töprengtek el, vajon miért pont ide írom ezt, ami most következik? De úgy vélem ami velem tényleg igazából megesett nagyon is pont ebbe a kategóriába tartozik. Mert ezen már csak nevetni érdemes. Ez tényleg egy vicc.

1. fejezet: T-Nyom (A)

Már kb. 5 éve szolgál nálunk egy DSL modem. Mindig is erről neteztem. Valamikor nagyon gyorsnak számított, ma már inkább nyugdíjasként, de lelkesen szedegette le a bájtokat a netről, és hála a szolgáltatónak ennél még 10-szer lassabban töltögette vissza. De engem őszintén szólva nem igazán zavart ez. Ám egy napon elkezdett vége szakadni a jó világnak. Szakadozni kezdett a szolgáltatás. Mindenféle dologgal próbálkoztam. Ekkor még gyanútlanul azt gondoltam, biztos nálam van a hiba. Ez úgy tavaly november vége felé lehetett.

Vettem is egy új routert ám beüzemelni nem tudtam. Azt gondoltam nem jól adom meg a jelszót, ezért hát végül elkövettem életem egyik legnagyobb baklövését, felhívtam az ügyfélszolgálatot (1).
Ott készségesen meg is változtatták a jelszavamat, de persze ez nem oldotta meg problémát. Az ottani hölgy azonban felajánlotta az IP TV és Net szolgáltatásukat, ami sokkal szebb és jobb képminőséget ígért a digitális TV szolgáltatás helyett (ami megjegyzem majdnem rosszabb, mint az analóg kábeles), HD csomagot is kaptam volna. És így jött volna ki kb. annyiba árban, mint eredetileg volt. Bár így utólag ez egy másik telefonos szolgáltatásra hajaz, amit állítólag szép hölgyek - a valóságban ki tudja - suttognak a füledbe jó pénzért, de ellentétben azért lehet kapsz is valamit a pénzedért.

Így hát örültem. De mondtam még kérek egy nap gondolkodási időt. Hát ezért másnap újra felhívtak (2) és meg is kötöttük a szerződést, pontosabban még két telefon kellett, mert az elsőnél autóban ültem (3), a másodiknál meg nem volt kéznél az adatlap (4). De sikerült végül mindent nyélbe ütni. Pár nap múlva felhívtak (5) hogy egyeztessenek időpontot a bekötésről. Erről két sms értesítést is kaptam (S2). Aztán valahogy vége szakadt az „nyerő szériámnak”, mert hiába vártam a megbeszélt napon a szerelőt, az nem jött. Ezek után felhívtam az ügyfélszolgálatot (6!), hogy kapjak újabb időpontot, erről megint 2 sms jött (S4), a szerelő ennek ellenére váratatlanul egy nappal a megbeszélt időpont előtt, beállított (Sz1), de el is ment, mert akkor éppen nem tudtam felébreszteni a szomszédomat, akinél átjön a földkábelben a vezeték. Ezek után, szerelőt 3-szor hívtam fel (9), mire végre újra ki tudott jönni (Sz2), és megállapította, hogy nem megfelelő a vezeték keresztmetszete.
Mondom én, hogy ez egy másik szolgáltatásra hajaz, mert mint ahogy látjátok itt is a méret a lényeg! (V)

Azt is felajánlotta, hogy légkábelen köti be, de ezt én nem akartam, mert minden a földben jön, és ezért nagyon érdekesen venné ki magát, ha pont egy ilyen kábel lógna a levegőben. Ráadásul marha nagy a távolság az oszlop és a ház között, szóval nagyon úgy nézett ki, hogy ezt a plusz költséget nekem kellett volna megfizetni. Illetve az emberünk szerint, ha verem a balhét az ügyfélirodán kijönnek és feltúrják a kertet, de ez az ötlet igen csak nem tetszett, még a gondolata sem. Szóval abban maradtunk, hogy inkább maradjon a régi előfizetés. Ne módosítunk! Igen ám, de én pár nappal korábban elküldtem egy levelet (L1) a szolgáltatónak, hogy már nem kérem a továbbiakban a DSL-t. Ezért biztos ami biztos elmentem az ügyfélirodába (Ü1), hogy ezt ne vegyék figyelembe. Ott azt mondták az ottani gépen nem látják ennek a levélnek nyomát, legyek nyugodt nem lesz baj. De ha gondolom hívjam fel az ügyfélszolgálatot is telefonon. Ezt meg is tettem, ott szintén megnyugtattak, hogy minden ok., megy ugyanúgy ahogy eddig. (10) Úgy nézett ki, lassan rendeződnek a dolgok. Bár kaptam két levelet (L3) az egyikben a DSL szolgáltatásról volt számla a másikban a továbbra is megmaradt Digitális tévéről. Gondoltam, hogy ok, akkor tényleg minden rendben.

Csakhogy január elején egyszer csak nem volt megint net. Először nem gondoltam semmi rosszra, de mikor már második napja nem jött vissza, akkor újra felhívtam az ügyfélszolgálatot (11), mire kiderült, hogy nincs semmilyen internet előfizetésem. Ergo beérkezett a levelem és kikapcsolták. Pár nap múlva kaptam is erről egy megerősítő levelet (L4). Akkor kértem az telefonos ügyfelest, hogy kapcsolják vissza, mert ez tévedés, erre ő megígérte hogy 48 órán belül ez meg fog történni. Persze semmi sem történt, ezért inkább újabb telefon (12), akkor azt mondták, sajnos már csak új megrendelésként tudják kezelni, és hogy hamarosan kapok megint sms-t és jönnek majd és visszakapcsolják.
Bár lassan már inkább egy fehér autót kellett volna küldeniük, kezdtek a veszettség tünetei mutatkozni rajtam. :@

Persze eltelt megint 1 hét semmi. Ezért megint bementem az ügyfélirodára (Ü2), ott azt mondták semmit nem látnak a megrendelésünkből, ezért megcsinálják. Megint eltelt 2 hét. Semmi. Újabb próba az ügyfélszolgálatnál (Ü3), újra kitöltöttem az űrlapot ezúttal kézzel is. Most már lelkemre kötötték, ha egy hétig nem történik semmi, telefonáljak, mert elképzelhető, hogy valami műszaki ok hiúsítja meg a bekötést. Meg is fogadtam (13), mert gondolom már ti sem vagytok meglepve, hogy nem történt semmi. Végre kiderült, hogy bár van DSL szolgáltatásuk, már csak a régi ügyfeleknek, újat nem kötnek már be. De mivel mondtam, hogy nekem van minden a DSL-hez csak egy jelszó meg felhasználói név kell, ezért azt mondták egyeztetnek a kollégákkal és hívnak a bekötés miatt. Ez meg is történt (14) de pont nem tudtam felvenni, kaptam egy sms-t, hogy kerestek (S5), erre én visszahívtam őket (15) de megint kellett, mert automatikus rendszerükbe be kellett adnom az előzőleg megadott sms-ben küldött számot. ^_^ Ezért kiírtam a számot és újrahívtam őket (16). Aztán kaptam időpontot meg két sms-t (S7), de ekkor láttam, hogy koax kiépítés van az sms-re írva ezért ma újra felhívtam őket (17) hogy megtudjam miért van. Közben egy levél is érkezett, hogy sajnálják, de nem bírnak DSL-t, se IP-t kiépíteni (L5). Kiderült, hogy mily meglepő tényleg kábelnetet akarnak bekötni DSL helyett. Mondtam, hogy az IP TV-nél ez már nem jött be, ezért utána kérdeztek, hogy itt most jó lesz-e. Azt mondták úgy néz ki, csak az IP-nek kevés a vékony kábel, a kábelnetnek jó lesz. Mondtam ok, megvárom a holnapot…
Aztán kicsit nézelődtem a neten, és elhűlve láttam, hogy a kábelnet abban a csomagdíjban elvileg ugyan gyorsabb, mint a DSL volt, de a garantált sebessége kisebb. Ezért felhívtam újra őket (18), hogy egyel nagyobb csomag, lehetne-e? Erre azt mondták, hogy igen, de akkor újra kellene időpontot egyeztetni. Erre inkább azt mondtam, hogy köszi nem, majd inkább utólag módosítok csomagot, ha már megy valami itthon. Most itt tart a történet. zzz

2. fejezet: T-morbid: (6)

És aki még tudta ezt követni és mindig van türelme itt egy mai másik történet. Van egy mobilnetem is ettől a megaszolgáltatótól. egy egyszerű pici alapcsomag. Csak egy vele a bibi, nem tudtam hozzá beállítani az e-mail postafiókomat. Át kellett hozzá böngésznem, az egész honlapot, és még sok másikat, mire rájöttem, hogy létezik egy email szolgáltatásuk, amit telefonon, vagy személyesen kell aktiválni. A szolgáltatás mellesleg ingyenes, tehát nem tudom miért nem tudják alapból a net mellé adni?

Mint mondtam annyi mindent el kellett olvasnom, hogy közben már lassan én is elmehetnék ügyfelesnek, mert annyira kiokosodtam a teljes Internetes TV- és egyéb palettakínálatokból, csomagokból, készülékekből, stb.
A böngészés közben be kellett lépnem valami személyes helyre is. Amiben az volt a vicc, hogy jelszót is kért, ami nekem nem volt, mert soha nem kaptam. Ezért kénytelen voltam megváltoztatni. Ezek után kaptam egy sms-t a mobilnet-postafiókomba, hogy ez megtörtént, majd belépés után, egy másikat, hogy beléptem.
Meg egy másik értesítést, hogy ez most csak korlátozott jogokra biztosít, majd kapok egy levelet postán, amiben benne lesz egy jelszó, amivel majd aktiválhatom a beírt jelszómat, vagy egy másikat már magam sem tudom, de majd akkor használhatom a személyes menümet beállításokra.
Ekkor felhívtam ezt az ügyfélszolgálatist, itt egy másik menü fogadott a szokásos helyett, a vicc az volt, hogy kb. 3. nekifutásra értem el ott valakit. Akinek elsírva a bánatom az volt az első kérdése, hogy adjam meg a telefonszámot, ami a mobilnethez tartozik. Ezt a próbát még sikerült teljesítenem, de mikor azt kérdte, hogy mondjam el a jelszóm 2., 3. és 5. tagját, már picit remegő hangon mondtam el neki . Éreztem, itt baj lesz. Hát lett is, a jelszó nem jó, majd csak akkor lesz jó, ha megkapom levélben az aktiváló jelszót. Vagy fáradjak be személyesen az ügyfélszolgálathoz és kérjek ott segítséget. Nah itt kb. annyit tudtam mondani, hogy „uhh de bonyolult”, és elcsigázottan tettem le a telefont…

Aztán hogy lesz e folytatás, az holnap kiderül…
Mindenesetre az előzőekhez ezért még hozzájött még egy fél nap internetböngészés, plusz egy telefon, és két sms. :)

3. Összefoglaló fejezet: (?)

- 18+1 telefon, (ebből kb. 15-ször más ügyintéző)
- 5 levél,
- 7+2 sms,
- 2 szerelő kiszállás (holnap lesz talán a 3.),
- 4 ügyfélszolgálati személyes látogatás,
- Minimum fél nap Internetböngészés,
- 1 hónapja nincs szolgáltatás, tehát nem fizetek semmit ezzel a szolgáltatónak.
- Így persze, hogy drága a net, ha ennyi embert kell eltartani akik képtelenek elintézni, hogy egy működő szolgáltatást egy számítógépen újra visszaállítsanak. Mert a fantasztikus rendszerük ezt nem teszi lehetővé.
- Miért kell 15 billentyűt bepötyögni a telefon automata menürendszerében mire több perces várakoztatás után végre kap az ember egy ügyintézőt?
- Miért kell sokszor egy híváson belül 3-szor megadni az azonosítószámot?
- Mi a fenéért a 2., 3. és a 6. vagy 2., 4., 5., már nem is tudom, számokat kell a jelszóban megadni?
- Néha az volt az érzésem, mikor telefonálok egy nagy vörös "ALERT! Problémás ügyfél" felirat jelenik meg a képernyőn az ügyfelesnek és ezért kapok mindig másik ügyintézőt.
- És a kérdés a fődíjért: Mi , vagy kis a csuda lehet az „T”? Talán „Teacher Zone”? Vagy esetleg pont „Tanulók”-at jelent? Vagy csak szimplán „Tamás”? :S

Folyt köv.? pápá


2012.02.20. 19:45
Profil
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.02. 18:48
Hozzászólások: 2292
Hozzászólás Re: Humorsarok
T = Trial Version? XD XD XD


2012.02.20. 20:29
Profil
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.02. 18:31
Hozzászólások: 383
Hozzászólás Re: Humorsarok
:) Ez tetszett Aqualuna! Nagyon találó. :)

És igen, itt folytatás!

4. fejezet: T-miért?

Tegnap a szerelő a megbeszélt időpont előtt egy fél órával hamarabb már ott topogott az ajtóm előtt (Sz3). Azzal fogadott, hogy ő már járt itt (sajnos én is emlékeztem), és azóta nem változott semmi, természetesen továbbra sem tudja bekötni a kábelnetet a kábelvastagság miatt. És megint kitöltöttem egy papírt erről. zzz

És történetünk két szála itt kapcsolódik össze…

Ezzel eldőlt gondoltam. Bementem az ügyfélszolgálati irodába (Ü5) vittem az összes papíromat, ami most már lassan nem fér bele a dossziémba. Egy picit félve gondoltam bele, vajon hány fát kellett kivágni amiatt, hogy én be szeretném köttetni az internetet?

Az irodában megint egy panaszkodó ügyfél hangoskodott előttem, mint legutóbb és az előtte lévő alkalmakkor is. Úgy látszik eddig minden bemenetelemnél volt valakinek valamilyen problémája. Az ügyfél valami olyasmit mondott végül, hogy „először meg kellene tanulniuk szolgáltatni és aztán kaszálni”, nem pedig fordítva. Megszívlelendő tanács... :P

Ezek után én is sorra kerültem és azt mondtam, hogy a mostani mobilinternetemet szeretném egy erősebb 4G-s rendszerre cserélni és a az email szolgáltatásomat a hozzá tartozó ingyenes csomaggal beállítani. (V) Az eladó nagyon készséges volt és megnéztük, van megfelelő térerő a gyors net maximális kihasználásához. Általában mindig az jött ki Budapest és környékére, hogy szabad téren van, lakásban nem 100%. Elmondta, hogy sajnos olyan routert nem tudnak a szolgáltatáshoz biztosítani, - se ingyen se pénzért - amivel több gépre is szétoszthatnám a netet stb. Egy picit elvonult, de aztán visszajött és azt mondta, hogy van egy kis probléma. (Miért is ne lett volna? ^_^ ) Mivel ahhoz a mobilnethez, amit én szeretnék, egy másik vevőkészülék kell és mert nem Kovács Bélának, hanem Kis Jánosnénak hívják a netcsomagot, nem lehet nagyobb előfizetésre váltani. Ergo két választásom van: Vagy a mostani mobilinternet előfizetésem mellé veszek egy másikat, vagy kifizetem az 50.000 Ft kötbért és megszüntetik a másik szolgáltatást. Mondtam, hogy mindkettő marhaság. Mit kezdjek két mobilinternet előfizetéssel és 50.000 kötbérért egy évig is simán elinternetezek. Erre „picit” ideges lettem. De magam is meglepődve magam higgadtságán elmondtam, hogy anno mielőtt megkötöttem a hűségnyilatkozatot a mobilnetre megkérdeztem, hogy felfelé bármikor válthatok-e szolgáltatást és azt mondták minden további nélkül és elmeséltem nagy körvonalakban, hogy gyakorlatilag 2 hónap alatt eljutottunk odáig, hogy semmilyen normális internetezési lehetőséget nem tudnak jelen helyzetben biztosítani. Erre a válasz nagy meglepetésemre az volt, hogy lehet hülyeség amit mondanak, de mi lenne, ha másik szolgáltatót keresnék? Mondja ezt nekem egy üzletkötő? (O) Ok, de akkor ajánljanak egy másikat. Erre persze nem tudtak mit mondani. Mert ebben a régióban csak ők szolgáltatnak vezetékesen. Viszont ugye a kábelt nem lehet bekötni, a DSL kiépítést nem preferálják a környékünkön, a vezeték nélküli nettel meg mindenképpen maradnom kell 2 évig náluk a régi eléggé korlátozott minicsomagommal, szóval az sem opció.

Végül a hölgy megpróbált írni egy kérvényt a központba, de ez is akadályba ütközött, mert ilyen jellegű formanyomtatvány nem volt. Aztán mégis belesajtolta egybe, de azt meg nem tudta elküldeni, mert csak az üzletvezetőnek van hozzá joga, ő meg éppen természetesen nem volt ott, vagy nem ért rá. Erre azt az ígéretet kaptam, hogy ha ráér az üzletvezető elküldik a központba a kérvényt, hogy méltányossági alapon töröljék el nekem a kötbért és magasabb csomagba léphessek. Pár nap múlva hívnak, hogy mit intéztek.

Őszintén szólva a levelező szolgáltatás bekötésével már nem is foglalkoztam, mert ettől már annyira kész voltam, hogy teljesen kiment a fejemből. De most már megvárom amíg majd a posta kiküldi a levelet, amivel aktiválhatom a kódot és ha lesz döntés az ügyemben aszerint a mostani, vagy a leendő netemre (álmodik a nyomor) rávarázsoltatom telefonon keresztül. De én már most más alternatívákat keresek, mert őszintén szólva nem hiszem, hogy sikerülni fog zöldágra vergődni a T csapattal. És úgy hiszem, hogy én ezzel a szolgáltatóval több szerződést nem fogok kötni a jövőben. Gondolom megértitek, hogy miért nem.

Minden tiszteletem egyébként az üzletben dolgozóknak. Mert egy olyan rendszeren dolgozni, ami láthatólag nem működik, akadozik, több sebből vérzik, olyan helyen ahol csak elégedetlen ügyfelek tömkelege érkezik. Mindezt úgy, hogy közben egyetlen egyszer sem ejtik ki a szájukon, hogy a szolgáltatásunk egy kalap *(cenzúrázva)* és mindezt még képesek mosolyogva tenni, háááát minden elismerésem. yatta

Természetesen még lesz folytatás, hogy mennyire lesz hosszú, azt még majd a jövő dönti el… pápá


2012.02.22. 17:44
Profil
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.02. 18:48
Hozzászólások: 2292
Hozzászólás Re: Humorsarok
T-kony :( :( :(


2012.02.22. 19:30
Profil
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.02. 18:31
Hozzászólások: 383
Hozzászólás Re: Humorsarok
5. fejezet: T-End

Ma felhívtak az ügyfélszolgálattól. Elutasították a kérelmemet. Csak akkor kaphatok új gyorsabb netet ha kifizetem a régi lassabbra a kötbért... :@

De már semmi gond, ma elmentem egy másik szolgáltatóhoz, ahol készségesen álltak a rendelkezésemre, ahol hipergyors internetem lett. Ahol 15 perc alatt megköthettem egy gyorsabb és olcsóbb csomagot, nagyobb magyarországi lefedettséggel. Így a T kicsi netével és a másik hipergyorssal együtt kb. annyit fogok fizetni, mintha A T fullos csomagját vettem volna meg. A hipercsomag papíron első látásra kevesebbet ad, mint a T-ek 4G csomagja adott volna, de ha figyelmesen elolvasom akkor gyakorlatilag jóval többet kapok kevesebb pénzért, mert éjjel további 100GB adatforgalom van és az adatforgalomba nem számítanak bele az e-mailek és a képek.

A T-nyomlány pedig legyen csak nyugodtan ilyen rugalmatlan! Bár a hűségidő alatt bevasalnak rajtam kb. 90 ezer Ft-ot még! De ezt teljesen lenetezem náluk. Ráadásul egyszerre két különböző helyen is lehet majd netezni, így oda is adhatom valakinek a másikat. Viszont így a T család miattam elesik a drágább csomag különbözete miatt két év alatt 160 ezer Ft-tól. Plusz, jövőre lemondom a kábel TV szolgáltatás, ami kb. megint további 50 ezer Ft kiesés lesz a számukra. (Te jó ég, tényleg ennyit fizetek egy évben azért, hogy reklámot bámuljak a magyar csatornákon?) Inkább használok valami jó kis vezeték-nélküli digitális TV-t. Ami legalább bejön HD minőségben is, amire a T-som cuccai úgy néz ki a környéken még évekig nem lesznek normálisan képesek.

Köszönöm, hogy ennyi felesleges utánajárásom volt, így legalább alaposan utánanézhettem a dolgoknak és így sokkal kedvezőbben jöhettem ki a dolgokból árilag. Közben pedig elmesélhettem mindenkinek, hogy miért nem érdemes őket választani. :P Legalább aki vette a fáradságot és elolvasta, annak ennyi plusz információ mindenképpen jutott. :)

Köszönöm a figyelmeteket!

Az igaz történetemnek ezennel itt a -

Vége.


2012.02.27. 17:16
Profil
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.02. 18:48
Hozzászólások: 2292
Hozzászólás Re: Humorsarok
nyam...nyam...nyam...

...várjunk csak...

:D


2012.03.06. 11:42
Profil
Senpai
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.15. 19:08
Hozzászólások: 471
Hozzászólás Re: Humorsarok
Az alábbi válaszok mindegyike az amerikai KRESZ vizsgákon hangzott el:
- Kérdés: Ha egy vak ember megy át az úton, elsőbbséget ad neki?
- Válasz: Minek? Úgysem látja a rendszámomat.
- Kérdés: Egy egyenrangú kereszteződésben, ha mind a négy irányból egy-egy autó érkezik, kinek van elsőbbsége?
- Válasz: Annak a kisteherautónak, amelynek a műszerfalán egy puska van, és az autó hátuljára egy matrica látható ezzel a felirattal: "Nem az autóbalesetek ölik meg az embereket. Én."
- Kérdés: Ha ködben autózik, mit használ?
- Válasz: Kölcsönautót.
- Kérdés: Milyen problémával kell szembenéznie, ha ittas vezetés miatt letartóztatják?
- Válasz: Legközelebb gyorsabban kell hajtanom.
- Kérdés: Milyen életmódváltozással jár, ha elveszik a jogosítványát?
- Válasz: Jogosítvány nélkül kell vezetnem.
- Kérdés: Hogyan tud leküzdeni egy kemény forgalmi dugót?
- Válasz: Töltött fegyvert hordok magammal.
- Kérdés: Milyen fontos dolgot kell végrehajtani ha Önt előzik, vagy ha Ön előz?
- Válasz: Ha jól néz ki a másik vezető, akkor integetek neki.
- Kérdés: Mi a különbség egy piros és egy sárga lámpajelzés között?
- Válasz: A szín.

XD XD

edit: bár nem hiszem, hogy tényleg ezeket valaki mondta volna

_________________
"Please, don't dawdle Alice, we're very late indeed."


2012.03.07. 10:18
Profil
Senpai
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.15. 19:08
Hozzászólások: 471
Hozzászólás Re: Humorsarok
Hajjaj én ezt most hallottam:

Asztalon egy üveg dzsem
Engedje hogy locsol-jam.

XD

_________________
"Please, don't dawdle Alice, we're very late indeed."


2012.04.09. 10:55
Profil
Samurai
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.16. 14:47
Hozzászólások: 603
Hozzászólás Re: Humorsarok
Ja igen most az a napja van az évnek.

Piros tojás, fehér nyuszi,
de ez mind csak a maszlag,
Gyere kislány meglocsollak,
utána meg... majd meglátjuk!


2012.04.09. 14:28
Profil
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.02. 18:48
Hozzászólások: 2292
Hozzászólás Re: Humorsarok
Nyuszi hopp! :)



2012.04.10. 09:02
Profil
Samurai
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.16. 14:47
Hozzászólások: 603
Hozzászólás Re: Humorsarok
Városi legendák...



2012.04.12. 15:35
Profil
Kouhai
Avatar

Csatlakozott: 2011.08.15. 18:34
Hozzászólások: 153
Hozzászólás Re: Humorsarok
Ez már nagyon beteg (H)


2012.04.15. 13:34
Profil
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.02. 18:48
Hozzászólások: 2292
Hozzászólás Re: Humorsarok
Hát eléggé. kya


2012.04.16. 12:45
Profil
Kouhai
Avatar

Csatlakozott: 2011.08.15. 18:34
Hozzászólások: 153
Hozzászólás Re: Humorsarok
Ezek nem komplettek XD XD XD


2012.04.16. 14:56
Profil
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.02. 18:48
Hozzászólások: 2292
Hozzászólás Re: Humorsarok
Házi kedvenceink :)
http://ajanlo.kapu.hu/video/post.php?id ... 90d754311a


2012.07.18. 16:08
Profil
Senpai
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.15. 19:08
Hozzászólások: 471
Hozzászólás Re: Humorsarok
Jó hát nem tudom, hogy hova rakjam ezt a videót, egy vicces oldalon láttam... talán ide. Most komolyan ez a pasas normális? http://www.youtube.com/watch?v=HfP_rJ7J ... _embedded#! Lehet sejteni, hogy mi lesz a vége, szóval na ^_^

_________________
"Please, don't dawdle Alice, we're very late indeed."


2012.07.18. 17:35
Profil
Samurai
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.16. 14:47
Hozzászólások: 603
Hozzászólás Re: Humorsarok
ez nekem inkább fájdalmas volt mint vicces...


2012.07.18. 18:07
Profil
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.02. 18:48
Hozzászólások: 2292
Hozzászólás Re: Humorsarok
Azért az orosz rulettnél jobb egy fokkal... XD


2012.07.19. 10:07
Profil
Samurai
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.16. 14:47
Hozzászólások: 603
Hozzászólás Re: Humorsarok
Ezt most csak az fogja érteni aki látta az animét



2012.07.21. 16:32
Profil
Kouhai
Avatar

Csatlakozott: 2011.08.15. 18:34
Hozzászólások: 153
Hozzászólás Re: Humorsarok
Szerintem ez nagyon űber,5 éves gyerek kajakra táncol,a táncszőnyegen

XD


2012.07.26. 21:08
Profil
Samurai
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.16. 14:47
Hozzászólások: 603
Hozzászólás Re: Humorsarok
Ma történt munkahelyen: a mobilomat bedugtam tölteni és teljesen gyanútlanul rátettem a mikró tetejére (máshol nem votl szabad konnektor). Egy néni rám szólt hogy ne tegyem a mikróra mert árthat a telefonnak a mikrohulám. Na ekkor ugrott be hogy nem tudatosan időgépet akartam készíteni XD


2012.08.28. 15:09
Profil
Samurai
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.16. 14:47
Hozzászólások: 603
Hozzászólás Re: Humorsarok
Ezt az új festős videók mellé ajánlom:


2012.08.30. 11:33
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 87 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő

Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
cron