[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4505: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4507: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4508: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4509: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
AnimeWeb.hu - Fórum - Téma megtekintése - Eurovízió
Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2024.04.16. 05:37



Hozzászólás a témához  [ 95 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő
 Eurovízió 
Szerző Üzenet
Senpai
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.15. 19:08
Hozzászólások: 471
Hozzászólás Re: Eurovízió
Omg Szerbia nagyon csúnyán lenyùlta ezt a dallamot... bár nem tudom honnan és kitől, de határozottan ismerős.

szerk.: http://www.youtube.com/watch?v=1G4isv_Fylg&ob=av2e ez volt az eső ami eszembe jutott róla, de tuti máshonnan is nyúltak -_-

Jézusom a hollandok sem jutotta tovább, pedig az volt a legszimpatikusabb (indiános dal).
Nem is tudok mit írni, az összes borzasztó volt, pár kivétellel -szerintem-.

_________________
"Please, don't dawdle Alice, we're very late indeed."


2012.05.24. 20:08
Profil
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.02. 18:48
Hozzászólások: 2292
Hozzászólás Re: Eurovízió
Ízlések és pofonok, nekem a holland nem tetszett annyira, jó-jó country nótának, de nem az Eurovízión.

Én spec a portugált sajnálom, hogy nem jutott be, nekem az tetszett nagyon.


2012.05.25. 09:35
Profil
Senpai
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.15. 19:08
Hozzászólások: 471
Hozzászólás Re: Eurovízió
Hát ízlések és pofonok nyilván. :)
A portugál szerintem nem volt annyira rossz, de totál lapos volt nekem.

Én a hollandot azért szerettem mer könnyed volt és játékos, kis egyszerű és nagyszerű :). És ha már úgyis Európa dalát keressük miért ne :P? Neked amúgy miért nem illett az eurovíziósra?

_________________
"Please, don't dawdle Alice, we're very late indeed."


2012.05.25. 09:52
Profil
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.02. 18:48
Hozzászólások: 2292
Hozzászólás Re: Eurovízió
Őszintén szólva, nekem kicsit gagyi volt, a körítése meg külön is. Szóval pl. egy country fesztiválon semmi bajom nem lett volna vele.
De ez tényleg ízlés kérdése, ott van pl. a török tengerészes nóta, ha úgy vesszük, azt is lehetne gagyinak titulálni, de pl. a körítést szerintem sokkal jobban megcsinálták.

Egyébként szerintem jó dalok voltak most ebben a második körben, kb. 5-6-ra mondanám, hogy a maga nemében nem volt jó, de pl. egy csomóban felfedeztem más beütést (értsd: más dalra hasonlított XD). Ami abszolút nem tetszett, az a Jokeres fickó, arra a hangra ezt a dalt, kár volt.


2012.05.25. 12:33
Profil
Kouhai
Avatar

Csatlakozott: 2011.06.09. 17:08
Hozzászólások: 63
Hozzászólás Re: Eurovízió
Hát engem a tegnapi dalok közül egyik sem fogott meg igazán, de ma újra meghallgattam a maradandóbbakat, és végül Macedónia lett a kiválasztottam a második elődöntőből. A "nagyok" közül pedig Franciaország tetszik a legjobban (hallottam is már valahol ezt a számot még az Eurovízió előtt, a fütyörészős rész rögtön ismerős volt).

Akit fűt a lelkesedés (vagy nagyon unatkozik), két nagy internetes szavazáson is leadhatja a voksait:
(maximum 10 országot lehet bejelölni)
(sorrendet kell felállítani, amit az oldal azonnal érzékel, és majd a döntő előtt egy órával teszik közzé az eredményt)

Szerk.: az olasz is jó... Talán még jobb is, mint a francia? Na majd meglátjuk, ki teljesít jobban élőben.

_________________




2012.05.25. 13:35
Profil
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.02. 18:48
Hozzászólások: 2292
Hozzászólás Re: Eurovízió


2012.05.25. 15:24
Profil
Újonc

Csatlakozott: 2011.08.30. 13:26
Hozzászólások: 6
Hozzászólás Re: Eurovízió
A második előredöntőről, ismét a teljesség igénye nélkül:
Szerbia: az ex-jugó államok őket nagyon nyomatják, meg próbálnak a legtöbb esetben jobb nótákat küldeni, így nem csoda, hogy bejutottak. Mondjuk ők nagyon a világfájdalmas balladák felé fordulnak, ez a daluk is nagyon hasonlít a 2008-as fellépésükre, bár szép, de lassan már unalmas...
Macedónia: meglepetés a továbbjutása. A dal nem egy nagy eresztés, bár az énekesnő hangilag a jobbak mezőnyébe tartozik, meg elég szimpatikus, a sorszámhúzás óta. Egyedül benne láttam, hogy igazán akarja ezt az egészet, a többiek elég fásultak voltak.
Szlovénia: bármennyire is jó hangú a lány, és mutatós a színpadon, ettől voltak sokkal jobban hangzó balladák, nagyon unalmas dal... Nem meglepő a kiesése, pedig tényleg szinte mindenki a döntőbe várta. De túl sok az "érvagdosós" :D ballada.
Portugália: az egész versenyre nézve szégyen, hogy nem jutottak be. Többet nem is tudok mondani, mindig kiütközik valhol az összeurópai ízlésficam. :@ Szlovéniával ellentétben igazi érvágás a kiesésük. Nehogy már a Jedward, Ivi, vagy Tooji igen, ő meg nem...
Szerintem nagyon gagyi volt Törökország, persze ők a tavalyi bakit leszámítva szinte bérelt hellyel rendelkeznek a döntőben. Na meg ugye az idei házigazda is egy haveri muszlim ország.
Bulgária: Inna koppintás, elég olcsó kivitelben. Ehhez, dacára a csillogó színpadképnek, nagyon kellett volna néhány háttértáncos. Állítólag az énekesnő egyedül szeret fellépni. Ilyen formában viszont nem meglepő a kiesése. Bár hangilag sokkal jobb lett, mint amire számítottam Sofitól.
Litvánia: szintén meglepetés, bár a srác valószínűleg olyan a lányoknak, mint a görög csaj, vagy a román a férfinézőknek. ;)
Norvégia: biztos befutó volt, ennek ellenére nagyon gagyi és gáz az egész. Ízlésficam itt is megvan.
Svédország: a kezdetektől befutónak tartott, ugyebár. A dal ugyan modern, és minden megvan benne, hogy nagy sláger, vagy akár nyertes is legyen, nekem még mindig hiányzik belőle az "eufória". Szóval nincs meg az a tomboló rutmus, amire azt mondom, hogy igen, igazi világsláger. Az előadás sem volt tökéletes, a kezdő morgás szörnyű volt, a csak mintha kb. be lett volna rúgva az egész fellépés alatt. A színpadi vonaglás sem jött be nálam, a Melodifestivalen óta szinte semmiben sem változott a performansz.
Észtország: jó hangi adottságok, rémunalmas dal. Dettó Szlovénia.
A portugálok nagyon fognak hiányozni a döntőből.

A nagyok közül egyértelműen Olaszországnbak szurkolok, örülnék a győzelmüknek. Az idei azeri dal nagyságrendekkel jobb, mint a tavalyi szörnyszülemény, apropó, azok énekelni sem tudnak... A maga nemében a francia dal is elmegy, de Nina, vagy Sabina közelébe nem ér föl nálam.

Az elmúlt öt év nyertesi produkció nem volt nagy szám, legalább valami egyedi dalt adtak volna elő. Mindesetre Serofovicon és Rybakon kívül egyikük sem szeakmai szempontból nyert, az biztos. Bilan kifejezetten kínos volt, az azeri duó énekképessége pedig hatalmas égés a rendező országnak.
A képeslapokról: jól promózzák az országot, de azért túl sok minden nem nagyon lehet ott, mert minden képselapnál csak 3-4 témát variálnak. Mostnra már kiscit unalmas a Crystal Hall, a Flame Towers, a Flag Square, a templomok, meg a mittudomén milyen lovak. ;)

Összegezve: vannak fájdalmas kiesők idén, ilyen pl. Portugália, vagy Finnország és fájdalmas gagyik is, mint a falatnyi szoknyás bőgető ciprusi csaj, az ír debilek, vagy éppen a török részeges matróz. Na majd meglátjuk szombaton... ;)
pápá


2012.05.25. 16:01
Profil
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.02. 18:48
Hozzászólások: 2292
Hozzászólás Re: Eurovízió


2012.05.25. 16:13
Profil
Újonc

Csatlakozott: 2011.08.30. 13:26
Hozzászólások: 6
Hozzászólás Re: Eurovízió


2012.05.25. 16:22
Profil
Senpai
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.15. 19:08
Hozzászólások: 471
Hozzászólás Re: Eurovízió
Szerintem semmi gond nem volt az 5 győztes előadásával. Kifejezetten tetszett, hogy felidézték az előző éveket, illetve az Abba sláger is. A célnak megfelelt.
-Amúgy-Mivel az idei fesztivál totálisan egy Azerbajdzsán imázs film (igaz a többi annyira nem követtem, de egyik sem volt ennyire ilyen szerintem) nem az volt a cél, hogy valami újat alkossanak, hanem az, hogy megmutassák, hogy Azerbajdzsán annyira fantasztikus, hogy 1000 éves népi hangszerekkel még a "legújabb" dalokat is tökéletesen elő lehet adni és mennyire jók.

Mellesleg Portugália szerintem elfogadható volt, de nem több. Ismerős hangzás, nem volt nagy durranás tényleg szerintem.
A litván fiú tényleg csak aranyos volt, szerintem is :D. Zeneileg ez sem egy nagy eresztés, ahogy a többi sem.

Borzasztó gyenge volt ez a második menet sajna :/. Portugália tényleg továbbjuthatott volna amúgy, mert a többiekhez képest a második fordulóban jó volt azért.

_________________
"Please, don't dawdle Alice, we're very late indeed."


2012.05.25. 16:59
Profil
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.02. 18:48
Hozzászólások: 2292
Hozzászólás Re: Eurovízió


2012.05.25. 20:51
Profil
Kouhai
Avatar

Csatlakozott: 2011.06.09. 17:08
Hozzászólások: 63
Hozzászólás Re: Eurovízió
Nekem meg a litván fiúról Krisz Rudi jut eszembe. XD

_________________




2012.05.26. 13:10
Profil
Újonc

Csatlakozott: 2011.08.30. 13:26
Hozzászólások: 6
Hozzászólás Re: Eurovízió
24. lett a CD a 26 fős mezőnyből. Bevallom, én így az utolsó negyedes eredményre számítottam. Elől teljesen elveszett a dal, na meg azért voltak bőven jobb számok és előadók is tőlük.
Én Olaszországot kedvelem továbbra is a legjobban, bár kár, hogy nem az eredeti formában vitték ki a dalt, angolul elég buta. Ha már győztest kell választani, akkor jó, hogy az oroszok helyett a svédek győztek. Bár nálam alig férnek a top 10-be, de még mindig jobb megoldás, mint valami vérgagyi.
A műanyag tucatpop idén nem tarolt, a ciprusiak, görögök és az írek sem lettek az élmezőnyben, ez valamennyire azért kárpótol pl. Finnország, vagy Lettország kieséséért.
A köztes, azeri nép produkciók tetszettek, de a műsorvezetők lehettek volna energikusabbak is. Na és ugye, hogy ugye, a tavalyi győztes playbackelt? Elég gáz. :@ Régóta nézem a versenyt, de olyanra nem emlékszem, hogy a győztes ne élőben énekelt volna. Hát, elég nagy szégyen. Az idei daluk sokkal jobb volt!


2012.05.27. 09:24
Profil
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.02. 18:31
Hozzászólások: 383
Hozzászólás Re: Eurovízió
A C.D. eredménye számomra nem volt annyira meglepő. Szerintem még kicsit jobban is teljesítettek, mint amire számítottam, mert nagyon erős volt a mezőny. Onnan pedig kitűnni csak valami nem hétköznapi, vagy nehezen összehasonlítható produkcióval, valami elütővel lehetett igazán. Ezért is nyert Svédország, és ezért lett második Oroszország. Bevallom ez utóbbi azért poén, meg aranyos produkció ide, vagy oda, de valahol ez mégis a dalok versenye kellene, hogy legyen, ergo azért nem a második helyen kellene a nagyiknak lenniük! :( Anno tényleg kiküldhettük volna a Zizi Labort a veresegyházi asszonykórussal. :)
Ami a C.D. szereplését illeti, minden elismerésem az övék, mert tényleg kihozták a dalukból a maximumot. A dal maga nagyon is jó és hallgatható, de 3 perc azért kevés egy ilyen show jellegű mezőnyben, hogy igazán mély nyomot hagyjanak az emberekben. Főleg nem a 2. helyre sorolva. A Nox is anno azért bukta el leginkább szerintem, mert az elsőként kellett a színpadra lépniük.
Viszont még mindig fenntartom, bár utólag persze könnyű okosnak lenni, hogy, ha Biga dalát szavazza be a magyar zsűri, akkor ő lényegesen előrébb végzett volna. Pont azért, mert sokkal egyedibb az előadás módja a nagy szemüvegével, és fülbemászóbb, vidámabb, megjegyezhetőbb lett volna a dal. Tehát a helyezésért maximum csak a hazai zsűri okolható, a C.D. viszont kihozta a legtöbbet magából és remélem még sok jó számmal örvendeztetnek meg minket a jövőben. Büszkék lehetünk rájuk!


2012.05.27. 09:39
Profil
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.02. 18:48
Hozzászólások: 2292
Hozzászólás Re: Eurovízió


2012.05.27. 10:01
Profil
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.02. 18:31
Hozzászólások: 383
Hozzászólás Re: Eurovízió


2012.05.27. 10:19
Profil
Senpai
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.15. 19:08
Hozzászólások: 471
Hozzászólás Re: Eurovízió
Én semmit sem tudok írni sajna. Finnország tetszett, de sajna nem jutott tovább. Reménykedtem, hogy Izland nyer, de a fellépésüket eltolták rendesen, de attól kerülhettek volna előrébb.

Sajnáltam, hogy az ukránok nem jutottak be az első tízbe legalább. Nekem tetszett, őszinte és vidám zene volt, kész.

Hát nem tudom. C.D-t valamennyire előrébb vártam, attól függetlenül is, hogy ki kire szavaz szívesen.

Nyilván a svédek nyertek. "Fogadóirodák" szónál már lehetett tudni. Nyilván van akinek megérte, hogy vásárolt x telefonszámot és szavazgatott húszasával. Megtérült nekik. Meg aztán annyira nem is voltak rosszak, szóval na, nem kell rosszra gondolni csak. Ez van.

Nem tudok mást írni tényleg, mert egyszerűen annyira nem tetszett egyik sem, hogy fú ez aztán lehetne az első szóval nem baj, hogy ez a sorrend annyira. Meg aztán amúgy is inkább csak első 2-3 (max 5) hely a fontos... ott valamennyire az dönt, hogy melyik dal jobb (bár nem mindig, lásd: idén..) a többi tényleg szinte csak baráti alapon megy tényleg.
Nem tudom fáradt vagyok össze-vissza írtam pápá :D
Amúgy az olasz miért volt Madonnás:D? Mármint én nem találtam annak.

_________________
"Please, don't dawdle Alice, we're very late indeed."


2012.05.27. 22:51
Profil
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.02. 18:48
Hozzászólások: 2292
Hozzászólás Re: Eurovízió
Mikor megláttam az elődöntőknél a klipbevágásukat, ez ugrott be, hogy totál olyan, mint valami Madonna-utánzat barna hajjal (aztán volt világosabb parókája is :P), fizimiskára meg kicsit a dal is nekem a régi Madonna-számok ízét idézte.


2012.05.28. 13:20
Profil
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.02. 18:48
Hozzászólások: 2292
Hozzászólás Re: Eurovízió
Ázsiavízió is lesz: http://www.asiavision.tv/Projects/OurSo ... sound.html


2012.06.10. 18:42
Profil
Senpai
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.15. 19:08
Hozzászólások: 471
Hozzászólás Re: Eurovízió

_________________
"Please, don't dawdle Alice, we're very late indeed."


2012.06.11. 22:29
Profil
Chibi
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.13. 22:37
Hozzászólások: 19
Hozzászólás Re: Eurovízió
Az Euphoriara ez volt idáig a legjobb videó, még nem nagyon készítettek jó AMV-ket ehhez a dalhoz. Mondjuk nekem a szám sem a kedvencem, annak ellenére sem, hogy az idei mezőnyben még a jobbak közé tartozott...
Az új Sounds of our heartsos viszont a szívemhez nőtt, még ha nincs is benne semmi extra, egyszerűen csak kellemes. De valahogy sokkal kifejezőbb volt, mint a sok csili-vilis ezerszer összevágott egymásba mosódott, átszínezett felvételnél. Azért jól esik látni, hogy egy-egy SOOH-s videóhoz milyen sok külföldi hozzászól és dicsérik a dalt :)
Most Eurovíziós számokhoz keresek amv-ket, (próbálom tartani a napi egyet --> most azért kettő, hogy pótoljam az 1 kimaradt napot :)) mivel látom a fórumban is, hogy népszerű téma az Eurovízió. De a videók nagy része elég amatőr. Értem ez alatt azt, hogy benne maradt a felirat, összevágtak egy openinget, rosszak a vágások stb. :(


2012.06.12. 23:26
Profil
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.02. 18:48
Hozzászólások: 2292
Hozzászólás Re: Eurovízió
Jó, de ha a videó amúgy nem jó, akkor ne a Moziterembe, légyszi. Van AMV ajánlónk is például.


2012.06.13. 09:52
Profil
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.02. 18:48
Hozzászólások: 2292
Hozzászólás Re: Eurovízió
Hamarosan újra kezdődik, úgyhogy topik fel! :D


2013.01.28. 19:07
Profil
Senpai
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.15. 19:08
Hozzászólások: 471
Hozzászólás Re: Eurovízió
Volt szerencsém a magyar dalok nagy részéhez :D Az eddigiek alapján 1000%, hogy nem jutunk a második körbe :P

_________________
"Please, don't dawdle Alice, we're very late indeed."


2013.01.28. 20:30
Profil
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.02. 18:48
Hozzászólások: 2292
Hozzászólás Re: Eurovízió
Igazad lehet, bár Keresztes és Rácz dala érdekes volt, ezeknek még lehetne esélye.
Na ez az elődöntő vagy mi totál kiütött. Az már biztos, hogy ki kapja a Neonzöld Málna díjat, de hogy ezt magasabbra értékeljék Palcsónál??? (Mondjuk ő sem tetszett, még csak nem is a szokott stílusát hozta, de a dala is jobb volt és énekelni is tud legalább).
De ami totál kiütött, az idióta zsűrizés. Mi az, kérem, hogy a többiek értékelésének meghallgatása után üti be valaki a számot? Független zsűrizés, hah! Röhej. És a legmagasabb pontszámmal bejuttatott dal meg előadásilag nálam bukta...


2013.02.02. 22:53
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 95 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4  Következő

Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
cron