[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 112: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4505: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4507: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4508: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4509: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
AnimeWeb.hu - Fórum - Téma megtekintése - Háremes játék
Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2024.04.16. 05:49

Fórum szabályok


Itt is elvárjuk a kulturált megnyilvánulást! A közízlést sértő hozzászólásokat töröljük, a szabály ellen többször vétő felhasználó kitiltásra kerül!



Hozzászólás a témához  [ 15 hozzászólás ] 
 Háremes játék 
Szerző Üzenet
Samurai
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.16. 14:47
Hozzászólások: 603
Hozzászólás Háremes játék
Bátorkodtam megnyitni az első 18+ témát :S

Egy kis játékra szeretnék invitálni minden olvasót. A játék lényege, hogy össze kell állítani egy öt főből álló háremet. Természetesen fiúk és lányok is játszhatnak, és a háremekre sincs semmilyen nemekkel kapcsolatos megkötés, csak annyi, hogy animék vagy mangák szereplői kell legyenek :)

Persze nem elég csak listát írni, valami rövid indoklás is kell. Először a nevet kell megadni, aztán hogy milyen animében/mangában szerepel, majd 1-2 mondatban indoklást, valahogy így:



1. Senjougahara Hitagi - Bakemonogatari. A kedvenc tsundere karakterem, és ez a típus nem hiányozhat a hárememből. Leszámítva, hogy tsundere, elég értelmes, érdekes beszélgetéseket lehet folytatni vele, és egyszerűen tetszik a stílusa.
2. Nakano Azusa - K-on. Ő lenne a háremem loli szereplője, simán azért, mert aranyos, és macskafülekkel jól fest XD XD

3. Charlotte Dunois - Infinite Stratos. Egy francia hölgy, aki férfinak öltözik. Pikáns, a személyisége pedig határozottan aranyos, van benne valami kis játékosság, ami kiegyensúlyozza a szégyenlősséget. pirul
4. Kizaki Emi - Kurogane no Linebarrels. Az érettebb tagja a háremnek, és persze leginkább a külső értékek miatt választanám ;)

5. Natsume Aya - Tenjho Tenge. Szintén egy ártatlanabb, naív típus, viszont sokkal fejlettebb idomokkal, mint egy loli karakter. A régimódisága érdekes színt vihet a hárembe, emellett ne felejtsük el hogy harcművészetekben is jártas hölgyről van szó, szóval még veszélyes is tud lenni ;)


Valami ilyesmire gondoltam. Persze nehéz csak 5-öt választani, és szerintem pár nap múlva én is tuti megváltoztatnám ezt a listát, de most ők jutottam eszembe, velük szívesen lennék egy háremes anime főszereplője XD

És most ti jöttök!
(Kíváncsi leszek a lányoknak milyen anime szereplők jönnek be a szokásos bishouneneken kívül :) )


2011.06.11. 22:45
Profil
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.02. 18:48
Hozzászólások: 2292
Hozzászólás Re: Háremes játék
Nem vagyok az a háremalkotós típus, de a játék kedvéért. :)

1. Shi Ryuuki - Saiunkoku Monogatari A ravaszan okos és gyermekien naiv karakter keveréke. Plusz külsőre is bejön, és egy kicsit különleges. love

Hayate - Pretear A tartózkodó, aki valójában érzelmes és szégyenlős - a pirulásai ellenállhatatlanok! :D

Iwaki Kyousuke - Haru wo Daite Ita Az érzékeny, aki néhol igencsak női módon reagál, de amikor kitör belőle a hím, akkor lehengerlő. (V)

Lantis - Magic Knight Rayearth A hűvös-hallgatag típus, akire viszont mindig lehet számítani, igazi lovag a bajban.

Aoi Leo - Beast Master Mert kell egy bestia, akit csak én tudok kordában tartani! :D pirul


2011.06.14. 13:32
Profil
Samurai
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.16. 14:47
Hozzászólások: 603
Hozzászólás Re: Háremes játék
Amúgy azt én furcsállom, hogy van a rosszfiú pasi típusa, akit a lányok egyrészt azért szeretnek, mert veszélyes (ezt értem), másrészt azért, mert meg akarják javítani. Szóval látják, hogy milyen bunkó meg szemét stb, és elképzelik, hogy ha járnának, akkor kedvességgel, szeretettel stb idővel meg tudnák változtatni és aranyos-kedves cukorfalat lenne belőlük. Ez az anyai ösztön, vagy mi? Az meg más kérdés, hogy a valóságban is van ilyen, és a bunkó pasik általában nem változnak meg, hanem inkább a lány életét is tönkreteszik. Ebben az esetben viszont kellenek az animék, ahol egy ilyen sztori jól sülhet el. Csak úgy érzem ez megint olyan terület, ahol hajlamosak az emberek keverni a valóságot a fikcióval, ami a fizika törvényei esetén persze halálos lehet, de érzelmi szinten is káros. Persze az én legnagyobb bánatom az, hogy a nők nem úgy működnek a valóságban, hogy ha a megfelelő mondatokat mondom akkor, akkor 2-3 találkozás után szerelmesek lesznek belém. Meg persze az is kár, hogy nem lehet újratölteni a mentett állásokat ;)


2011.06.14. 18:08
Profil
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.02. 18:31
Hozzászólások: 383
Hozzászólás Re: Háremes játék
Oh, Morwen, ha minden olyan egyszerű lenne ahogy azt leírtad és olyan könnyen megértenénk a lányokat és ők minket, milyen unalmas is lenne az élet! :) Egyébként szerintem a lányok azért buknak a "rossz"kisfiúkra, amiért mi a "rossz"kislányokra.
Legtöbb ember a fantáziájában olyat képzel el, amit nem tenne meg, vagy nem tehet meg a valóságban (persze vannak kivételek, és a kivétel erősíti a szabályt). (6)

De most, ha ezt a lányok olvassák bizonyára nem értenének egyet velem. Mármint, hogy ugyan az az ok, mint nálunk. De pont ettől jó az, hogy a nemek különböznek és emiatt sokszor nem értenek egyet és ettől lesz igazán érdekes. :)

Nos, akkor lássuk az én anime háremem. (V) (Ha ezt a barátnőm megtudja... kya)

Mizuno Ami (Sailor Moon anime): Ő rendkívül okos, visszahúzódó teremtés, igazán két lábbal áll a földön, de ha jobban megismerjük akkor kiderül, hogy nagyon mély érzelmek kavarognak benne.

Ai Amano (Video Girl Ai): Őt azért választanám, mert mindig kész segíteni ha baj van, mindig lehet rá számítani. (Persze én nem egy rossz videomagnóval játszanám le, nehogy bizonyos testrészei összemenjenek (A) )

Chi (Chobits): Tény, hogy neki nincs nagy szókincse, de mivel ez egy hárem társaság, ezért ha beszélgetni támad kedvem, arra ott van az előző két leányzó. :) Viszont ő remekül tud bújni, nagyon aranyos, és igen őszinte, ezért gyakran hozza az embert elég kellemetlen félreérthető szituációkba. És benne is ott van valami izgalmas titokzatosság... (Csak az a ki-bekapcsoló gomb ne lenne, bár ennek is megvan az előnye, és vigyázni kell az akksikra is mert lemerült módban megszűnik a bájos karcsú légiessége. :D )

Aika Sumeragi (Agent Aika): Hogy legyen egy vérbeli domina is a háremhölgyeim között. :) Mellette sosem tudhatod, hogy mit hoz a holnap, lehet csak simán elfenekel, vagy egy szép napon bilincsben ébredsz.

Belldandy (Oh My Goddess!): Mint gondolom tudjátok, ő egy istennő, simán megtehet az emberrel bármit amit csak akar, de olyan rendes, hogy csak jóra használja a tudását. Szóval nálam az alázatos és mégis hatalmas megtestesítője.

Számomra ők az alaptagok, de lehet később majd még én is bővítem...


2011.06.14. 20:33
Profil
Újonc

Csatlakozott: 2011.05.06. 14:18
Hozzászólások: 6
Hozzászólás Re: Háremes játék
Hmm... Megpróbálkoznék vele én is pirul XD XD (6)

Kurosaki Ichigo - Bleach: Azért mert nekem bejön valamilyen szinten. Tetszik, hogy olyan kis vad külseje van...
Naruto Uzumaki- Naruto/ Naruto Shipuuden: Mert perverz, és mert olyan viccesen lüke
Deidara- Szintén Naruto Shipuuden: Mert helyes és mert tetszik h robbantó művész XD ;) :P
Honjo Ren- Nana: Mert zenész, jó a stílusa és eszméletlen dögös
Okazaki Shinichi- Neki is jó a stílusa és mert gyengéden tud bánni a lányokkal még is van benne valami vad, ami nekem bejön

Ez volna az én kis Csapatom. (V) yatta XD love love ;) :) :) (A) (6) (6)


2011.06.26. 11:36
Profil
Kouhai
Avatar

Csatlakozott: 2011.08.15. 18:34
Hozzászólások: 153
Hozzászólás Re: Háremes játék
Sziasztok az első nekem a háremből az X-99-ből Yuzuriha Nekoj,mert ő mindig olyan természetesen viselkedik az egész sorozat alatt love ,a második a NANA sorozatból a rocker NaNa,mert őneki nagyon jó a stílusa,és jó a szerkója XD ,a harmadik a Narutóból Temari,mert magabiztos,önmagát nem kímélő nő (H) ,a negyedik a Crono Crusade-ből Satella,mert neki kemény a szíve,csak a nővérét szeretné megmenteni bármi áron,de legbelül ő is egy érzékeny nő :) ,az ötödik pedig a Full Metal Panic-ból Teresa Testarossa parancsnok,mert ő kemény parancsnok,de jól kinéző nő (V) .Hát ennyi lenne a háremem.


2011.08.15. 19:35
Profil
Samurai
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.16. 14:47
Hozzászólások: 603
Hozzászólás Re: Háremes játék
Több mint 100 megtekintés de csak 5 válasz. Gondoltam hogy a többség inkább csak kíváncsi :)


2011.08.20. 18:52
Profil
Chibi
Avatar

Csatlakozott: 2015.10.30. 12:33
Hozzászólások: 22
Hozzászólás Re: Háremes játék
Tyűha... nem sejtettem volna hogy ilyen is van itt :) De akkor már én is leadok egy listát ( megsúgom hogy ez az els hozzászólásom, az okok tippelgetéséhez pedig csak sok szerencsét tudok kívánni... :S )

1. Kiválasztott: Crona Gorgon - A Gorgon családnév talán megtévesztő, de a SOUL EATER anime szereplőjére gondolok. Talán kicsit furcsa választás, de higgyétek el, elképesztően édes csajszi!

2. Kiválasztott: Patty Thompson - Megint a SOUL EATER anime szereplője. És azt hiszem ebben már kevesebb ellen indokkal számolhatok- vagy legalábbis a közönségtől-, hiszen őt rengetegen stírölik a rajongók - de ennek nincs köze az előző tippelgetéshez :S

3. Kiválasztott: Mikasa Ackermann - A Shingeki No Kyojin erős katonája, és mindenkit lealázó ereje ellenére (nememből adódóan természetesen) lányról van szó... Mindig védelmezi Erent, aki nem testvére, de a barát kifejezés sem megfelelő. Azt hiszem ez egy igen szokatlan kapcsolat köztük, mely nem szerelemről szól - Így Eren sem fog haragudni amiért egy picit elrabolom tőle puszi

4. Kiválasztott: Ide egy olyan személyt írok akit ha ismertek, elmebetegnek fogtok tartani engem... de remélem azért mégsem :S Gasai Yuno - A Mirai Nikki animéből. Szerintem a 12. részig még egészen elfogadható, hiszen az egész világ megőrült, így az ő állapota még normálisnak mondható- összehasonlítva a világéval. Egyébként meg csinos és ha tényleg megtörténne ez a "toborzás"féle, asszem késeket kell majd tartanom a szekrényemben...

Az ötödik kiválasztottam pedig nem más, mint Suzutsuki Kanade, a "közkedvenc" Mayo Chiki! animéből. Rafinált trükkjei mindig annyi borsot törnek az emberek orra alá hogy ő győzzön a végére... Szinte minden alkalommal eléri amit akar, és a céljai inkább az emberek marionette bábúként irányítása. De bármit is mondok róla, a /csakazértisszerelem/ a legjobb reklám amivel leírhatom a személyíségét.

Na, csak sikerült ( és ígérem nem csak a 18+ kategóriát fogom vizslatni és teleírni a posztjaimmal :S ) .


2017.06.15. 12:53
Profil
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.02. 18:48
Hozzászólások: 2292
Hozzászólás Re: Háremes játék
Ilyen hárem mellett hétvégente kérjél szabadnapot, hogy regenerálódjál. ;) Bevállalós válogatás. XD


2017.06.16. 09:11
Profil
Kouhai
Avatar

Csatlakozott: 2012.12.27. 18:04
Hozzászólások: 140
Hozzászólás Re: Háremes játék
Uhhh én is akarok egy háremet. SM

Nézzük csak.
A háremem feje mindenképp Orihara Izaya lenne a Durarara!! animéből. Na de miért is? Ő a kedvenc karakerem már évek óta. Ravasz, menő, érdekes vele az élet és nekem tetszik a kinézete is.
Másodikként... hmm... Accelerator a Toaru Majutsu no Index-ből. Őt azért választom, mert egy őrült és szadista személy, de azért a szíve mélyén egy icipici kedvesség is található. ^^
Aztán következzen Ikuto Tsukiyomi a Shugo Chara animéből, hisz egy macskafiút megérdemlek a háremembe. XD
Utolsó előtti legyen Usui Takumi (Kaichou Wa Maid-Sama!), mert helyes, szőke és sokat törődik a barátaival és szeretteivel, ha a bestiáim kifárasztanak, akkor ölelgethetem őt egész nap. XD
És.... uhh... ez nehéz... legyen Tomoe (Kamisama Hajimemashita), hisz ő egy démon odaadással és szeretettel. Takarít, főz, mindent megtenne értem és még jól is néz ki. XD

Ha valaki látja a háremtagjaim, kérem postázza el nekem. XD Előre is köszönöm. pápá

_________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


2017.06.16. 12:25
Profil
Kouhai
Avatar

Csatlakozott: 2012.03.16. 19:23
Hozzászólások: 86
Hozzászólás Re: Háremes játék
Akkor már megírom én is a top ötöst! (V)

1. Hanekawa Tsubasa (Monogatari széria), mint Black Hanekawa: Elsősorban, mert macskalány, meg ömm ;) okos!

2. Tokisaki Kurumi (Date a live): Kedvenc női antihősöm, goth Istennő felemás szemekkel... Alap. (6)

3. Himejima Akeno (High school DxD): Az ötből Ő a leginkább érett nő, tudja mit akar, és tudja mit kell adnia. Aki ismeri az animét az érti miről írok. :D

4. Yoko Littner (Tengen Toppa Gurren-Lagann): Vörös haj, badass stílus, de tud cuki is lenni, mellette meg hibátlan mesterlövész. Nyilván itt a helye. love

5. Winry Rockbell (Fullmetal Alchemist szériák): Nyilván kell egy szőke is a bandába, mellette remek az alakja, inteligens, precíz, de van benne valami amivel megfogott, de nem tudom megfogalmazni mi az. pirul


+1 Blair (Soul Eater): nem részletezem. ;)

_________________
Túl sok macera, van a képekkel...


2017.06.17. 17:57
Profil
Chibi
Avatar

Csatlakozott: 2016.02.19. 15:24
Hozzászólások: 32
Hozzászólás Re: Háremes játék
Isana Yashiro (K-project)
Nyugodt és kiegyensúlyozott személyiség, rendkívül barátságos, szelíd, mint egy cuki kisbárány. Mellette nem lenne túl stresszes az életem. :D
Ami igazán különleges benne,hogy ha a szerettei véletlenül (vagy akár szándékosan) megbántják, nem veszi a szívére, csak mosolyog rajta.
Ja, és legalább annyira ügyetlen, mint én, úgyhogy ezt a negatív tulajdonságomat soha nem vethetné a szememre. Boldog egyetértésben szerencsétlenkedhetnénk együtt nap mint nap. XD


Nakijama Atsushi (Bungou Stray Dogs)
Elképesztően jószívű és hűséges. Nehezen szánja rá magát a cselekvésre, de ha már egyszer nekiindul, kitartóan véghezviszi, amit akar, bármilyen nehéz is.
Számomra ő testesíti meg a bátorság fogalmát, mert igazából elég gyáva szegénykém szóval minden egyes szituációban újra és újra le kell győznie a félelmét.


Julius (Re:ZERO)
Akit én igaz magyar kiejtéssel csak Július-nak szoktam hívni.
Enyhén nárcisztikus, és rendszeresen összeverekszik az általa komoly vetélytársnak minősített hímegyedekkel, és a modora is hűvös kissé.
Ugyanakkor megdöbbentően segítőkész. Főleg, ha a barátairól van szó.
Ha hibázik azt (nagyon nehezen, de) beismeri, és mindent elkövet, hogy jóvátegye. Nem szégyelli módosítani a véleményét. (Ami nekem különösen fontos.)
Nem is szólva arról, hogy ő egy lovag, és hát minden igazi hercegnőnek (mint pl én SM ) jár egy lovag a háremébe.

Obi (Akagami no Shirayukihime)
Vicces, bolondos, komolytalan figura, igazi bajkeverő és mókamester.
Mellette sose unatkoznék.
Ráadásul elképesztően ügyes és erős, így társasága megkönnyíthetné hétköznapjaimat. (V)
(Pl mikor le kell csavarni egy befőttesüveg tetejét, vagy le kell szedni a macskánkat a fáról. És a koncertekre vehetnék a küzdőtérre jegyet. Majd ő megvéd az eltaposás általi haláltól.)

Yukine (Noragami)
Bár minden év elteltével egyre inkább az öcsém lehetne, de sebaj, az én fiktív álomvilágomban velem együtt öregszik. :D
Nagyon tisztelem: Borzasztóan nagy mentális gödörből sikerült kimásznia. Szembenézett a bűneivel, vállalta értük a felelősséget, és sikeresen újrakezdte.
Szorgalmával és kitartásával végül a lehető legtöbbet hozta ki magából.

Elnézést a kisregényért, de higgyétek el, még így is visszafogtam magam. :S


2017.06.20. 19:37
Profil
Chibi
Avatar

Csatlakozott: 2016.02.19. 15:24
Hozzászólások: 32
Hozzászólás Re: Háremes játék
Wáó, figyelitek, hogy a Soul Eaterből már három lány is meg van nevezve?
Fiúk, szétraboljátok ezt az animét. :D
(Régen abból én Stein professzorral shippeltem magam, de rájöttem,hogy túl öreg hozzám. szip Sebaj, majd előveszem 30 évesen. ;) )

A cicalány-cicafiú mánia is tombol, ahogy elnézem. :) Amúgy, kutyafiúk miért nincsenek? (?)
Bár, ha jobban belegondolok, a K-projectből Kuro annak számít, csak nem igazán lehet rájönni.
Meg az Ancient Magic Bride-ban is van egy,de az nem lett népszerű.
Hát kérdem én, hol itt az esélyegyenlőség? kya

Suzika, a tiéd nagyon szupi lett! ;) Tomoét támogatom a leginkább. :D


2017.06.21. 20:38
Profil
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.02. 18:48
Hozzászólások: 2292
Hozzászólás Re: Háremes játék
És Inuyasha? ;) Bár szerintem őt mindenki udvariasan meghagyja Kagoménak. :)


2017.06.22. 07:54
Profil
Chibi
Avatar

Csatlakozott: 2015.10.30. 12:33
Hozzászólások: 22
Hozzászólás Re: Háremes játék


2017.06.22. 13:01
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 15 hozzászólás ] 

Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
cron