[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 483: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/bbcode.php on line 379: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4505: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4507: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4508: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 4509: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/functions.php:3706)
AnimeWeb.hu - Fórum - Téma megtekintése - Az Év Szerkesztője
Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: 2024.04.16. 08:40



Hozzászólás a témához  [ 68 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3
 Az Év Szerkesztője 
Szerző Üzenet
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.02. 18:48
Hozzászólások: 2292
Hozzászólás Re: Az Év Szerkesztője
Meséljetek. :) Ezek szerint tanulságos lenne. :)


2016.01.02. 09:12
Profil
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.02. 18:48
Hozzászólások: 2292
Hozzászólás Re: Az Év Szerkesztője
Új év, és újra megemlékezünk az elmúlt év legszorgalmasabbjairól. :)
Lassan mondhatom, hogy már szinte "hagyomány" duplázni az Év Szerkesztője címet nálunk. ;) Ezek után gondolom senki nem lesz meglepődve, ha elárulom, hogy ez a bravúr morwen, majd Sache után sikerült Frostnak is, aki 2015. után kiérdemelte a 2016-os Év Szerkesztője címet is.

Összeszámolni is fárasztó volt, de tette mindezt 59 fejezetnyi manga beszerkesztésével, melyből 28-at ő maga is fordított, ezen kívül pedig készített még két ismertetőt és az ASMV-k koronázatlan AW-s királya is ő, a tavalyi termés 5 db. No és még másban is tevékenykedett képszerkesztések terén. ;)

(Az 59 fejezetnyi beszerkesztett manga egyébként csak 3 fejezettel marad le a Sache által jelenleg tartott 62 fejezetnyi rekordtól. (V) )

Továbbá Frost idéntől hivatalosan is az új manga főszerkesztőnk, mivel Sache ideje hiányában átadta neki ezt a tisztet, avagy az AW képzeletbeli mangás stafétabotját.

A második legszorgalmasabb szerkesztőnk 2016-ban Sache volt, 29 fejezetnyi manga fordításával, 1 beszerkesztésével, szintén 2 ismertetővel, no és persze az újonc manga szerkesztők pátyolgatásával. :) Köszönjük! Mint mindig. :)

A harmadik helyezett...

Hát itt nem volt könnyű a dolgunk, de a 2016-os év harmadik dobogósa, avagy bronzérmese Suzika lett, a húsvéti nyuszik réme! :) Ezt fordítási munkáin és pár ismertető/cikk írásán kívül első sorban azzal érdemelte ki, hogy átnézte a teljes Mozitermet és ismertető részleget, hogy kigyomlálhassuk belőlük a hibás videó linkeket, sőt, még új videókat is keresett. Mivel magam is csináltam ezt a munkát, pontosan tudom, hogy mennyire időigényes. :D Nem számoltam végig mindet egyesével, de kis adalékként: csak a Moziterembe a kigyomláláson felül 2016-ban 97 új videó került fel Suzika révén.

Negyedik helyezés: megosztva Arakawa Mizuki és Akashi között.

A legtöbb ismertetőt készítette 2016-ban: TheNoraNeko.


Mindegyikőtök remek munkát végzett! Remélünk a 2017-es évben is hasonló jókat. :) BANZAI!
yatta yatta yatta


2017.01.01. 14:11
Profil
Chibi
Avatar

Csatlakozott: 2016.02.19. 15:24
Hozzászólások: 32
Hozzászólás Re: Az Év Szerkesztője
Gratulálok Frost! :) Még olvasni is elképesztő, hogy mennyi mindent csináltál. :D


2017.01.01. 14:24
Profil
Senpai
Avatar

Csatlakozott: 2012.09.22. 13:57
Hozzászólások: 323
Hozzászólás Re: Az Év Szerkesztője
Gratulálok mindenkinek, nagyon ügyesek voltatok! :)


2017.01.01. 15:01
Profil
Kouhai
Avatar

Csatlakozott: 2012.03.16. 19:23
Hozzászólások: 86
Hozzászólás Re: Az Év Szerkesztője
Gratulálok mindenkinek az elért helyezéséért! :) puszi

_________________
Túl sok macera, van a képekkel...


2017.01.01. 16:38
Profil
Kouhai
Avatar

Csatlakozott: 2014.03.23. 17:25
Hozzászólások: 59
Hozzászólás Re: Az Év Szerkesztője
Gratulálok én is mindenkinek! :)

Boldog új évet!

Mozgalmas év volt 2016. Egyetemi éveimbe léptem, új tudással gyarapodtam, sok mindenkit megismertem. Elnézést szűkszavúságomért, de csak annyit tudok mondani, hogy öröm az oldalnak szerkeszteni. Úgy érzem, ismét fejlődtem, többre lettem képes az előző évhez képest. Köszönöm ezt Aqualunának, aki számtalanszor segített, majd adott tanácsot a fordításhoz. Szintén köszönöm még Encee-nek, aki bár mára inaktív lett, de ő is sok hasznos tanáccsal látott el. Nagyon a szívemhez nőtt az oldal az elmúlt időben, és akárcsak két évvel ezelőtt, köszönöm az élményt, amit a tavalyi év nyújtott. A manga-puttonyom mélyre nyúl, így ötletem van bőven a jövőre nézve.
És ahogy azt a 2016 évre ígértem, azt az ideire is megfogadom, a 2017-es manga-termés gőzerővel folytatódik. (V)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Frost 2017.01.01. 17:30-kor.



2017.01.01. 17:14
Profil
Kouhai
Avatar

Csatlakozott: 2012.12.27. 18:04
Hozzászólások: 140
Hozzászólás Re: Az Év Szerkesztője
Tatatamm XD Jelen~
Boldog újévet és sikeres munkát mindenkinek 2017-re :D
Ezenkívül gratulálok Fronak az első helyért. Igazán megérdemelte, mivel tényleg nagyszerű munkát végzett és tudom, hogy sok idejét a projektjeinek szentelte, amik mindegyike szuper lett (bár azért mindegyiket nem olvastam :S :D, de mindenképp így van). Na meg az ASMV-k is nagyon tetszettek. :) És huhh... nem gondoltam volna, hogy dobogós leszek. Köszönöm szépen. :S Leginkább a lehetőséget, hogy fordító válhattam az AnimeWeben és hogy egy ilyen szuper csapatban vagyok. Na megy egy óriási köszönet Aqualunának és Shiratori kunnak, hisz mindketten támogattak mindenben. arigato És a többi helyezettnek is gratulálok. Mindenki ügyes volt. :) ;)

_________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


2017.01.01. 17:29
Profil
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.02. 18:31
Hozzászólások: 383
Hozzászólás Re: Az Év Szerkesztője
Buék és gratula meg persze hatalmas köszönöm mindenkinek a sok fáradságos munkáért. :)


2017.01.01. 19:53
Profil
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.13. 23:15
Hozzászólások: 618
Hozzászólás Re: Az Év Szerkesztője
Megmondtam már karácsonykor is, hogy ti vagytok a legjobbak ;)
Grat és buék mindenkinek :D

_________________
~ Shiratori kun


2017.01.02. 00:45
Profil
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.02. 18:48
Hozzászólások: 2292
Hozzászólás Re: Az Év Szerkesztője
Idén - több okból - "kissé" elcsúszott a szokásos Év Szerkesztője cím kiadása. Az egyik ok az, hogy nagyon-nagyon sok munkával bővítették szerkesztőink 2017-ben az oldalt, és ez különösen igaz az első három helyezettre. Nem volt könnyű dolgunk eldönteni azt, ki is kapja meg a titulust, mivel ketten is kiemelkedő teljesítményt nyújtottak, bár kicsit más téren. Ezért megkérdeztük rajtuk kívül a többi szerkesztőt, ők kinek ítélnék a képzeletbeli AW-s trófeát. Sokan megosztott első helyezést tartottak volna ideálisnak, de mivel nem szeretünk kupákat szeletelni, inkább kitaláltunk valami mást. ;)

Végső soron a 2017-es Év AnimeWeb Szerkesztője az oldalunkat tavaly 51 fordítással, 75 manga fejezet beszerkesztésével, 5 manga fejezet lektorálásával és két ismertető írásával gazdagítva, és ezzel manga szerkesztésben új rekordot beállítva, az Év Szerkesztője címét már két ízben elnyert Frost lett, aki ezzel triplázott is! Gratulálunk, Fro!

A második helyezett számára pedig azt találtuk ki, hogy 2017. Szerkesztői Különdíjaként ő is kap egy kis villogót a neve mellé. :) Ezt kiérdemelte a minimum 1281 darab (nem pontos a szám, mert eddig jutottunk el a számolásban, szóval olyan 1300 körül lehet a pontos érték) Moziterem videó felpakolásával, ami mellett 19 fordítást, 12 manga fejezetnyi szerkesztést és 15 ismertetőt is készített, továbbá számtalan más módon segített, hogy rendben forogjon az AW kereke minden esetleges nehézség dacára. Mondhatjuk, hogy ő az AnimeWeb leglelkesebb aktivistája jelenleg, ő pedig nem más, mint a mi Suzikánk! puszi A halloweeni játék ötletét is ő szorgalmazta, többek között, továbbá folyton "nyúzott" az olyan dolgok miatt, amiket elfelejtettem. XD Zárásként még hozzátenném, hogy mindenben sikerült felülmúlnod a tavalyi teljesítményedet, ami önmagában sem kis fegyvertény! ;) Gratulálok és köszönet mindenért!

Harmadik helyezettünk, az egyszer volt, hol nem volt módján működő Sache, aki a manga főszerkesztés terhét letéve mondhatni megtáltosodott, és bár időnként egyéb, bokros teendői miatt eltűnt kissé az oldalról, ezt más alkalmakkor elképesztő bőségű fordítás-halmazzal megbombázva minket ellensúlyozta. Összesen 52 fordítást készített 2017-ben, melyeknek jó része immár anime volt, ezen kívül 20 fejezetnyi mangát szerkesztett, hármat lektorált, és 12 ismertetőt is beküldött. Úgy tűnik, neked ez a módi fekszik igazán, a munkáid igazi gyöngyszemek, reméljük továbbra is megörvendeztetsz bennünket vele. :)

Most nem írok további helyezetteket, de mindenkinek köszönjük a beküldött munkát, reméljük, örömötöket is leltétek benne. :)

Plusz még egy személyes köszönet tőlem, nektek: az összetartásért! love love love 2017-ben bebizonyult, hogy az AW törzsgárdája igazi, összefogó csapatként képes működni akkor is, ha baj van, és ezért mérhetetlenül örültem és örülök! :)


2018.01.26. 21:32
Profil
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.13. 23:15
Hozzászólások: 618
Hozzászólás Re: Az Év Szerkesztője
Gratulálok mindenkinek, ahogy Luna is mondta, fontos dolgok történtek az elmúlt évben és rengeteg mindent csináltatok / csináltunk, sok ilyet még! :)

_________________
~ Shiratori kun


2018.01.26. 23:58
Profil
Senpai
Avatar

Csatlakozott: 2012.09.22. 13:57
Hozzászólások: 323
Hozzászólás Re: Az Év Szerkesztője
Ez annyira aranyos volt, köszönöm szépen! puszi :) Remélem, hogy a jövőben is lesz alkalmam fordítani és szerkeszteni is, van még projektem bőven... :D

Gratulálok nektek Frost és Suzika, nagyon ügyesek voltatok, csak így tovább! Továbbá gratulálok mindenkinek, aki munkájával hozzájárult az oldal gazdagabbá tételéhez! :)

Húúh, Frost, nem semmi a triplázás! Neked külön meg szeretném köszönni, hogy így kitartottál és kitartasz az SnK mellett, nélküled sok mindent nem tudtam volna megvalósítani, jobb utódot el sem tudnék képzelni! :)


2018.01.27. 00:31
Profil
Kouhai
Avatar

Csatlakozott: 2014.03.23. 17:25
Hozzászólások: 59
Hozzászólás Re: Az Év Szerkesztője
Először is gratulálok mindenkinek, továbbá köszönöm mindazoknak, akik közreműködtek az oldal színesebbé tételében, legyen az jelenlegi vagy volt szerkesztő. Ki tudja, hol lennék most nélkületek. yatta

Hűha, nem is tudom, hogyan kéne elkezdenem... nem baj, majd jön magától. Valószínűleg a 2017-es év volt a csúcspontom, minden olyan gördülékenyen ment és alakult a szabadidőmet illetően, hogy kész csoda, ha ez még egyszer így összejönne. Néha elgondolkozok, vajon hány órát mehetett szegény viharvert Gimp. Szerintem biztos kikerülné az asztalon a kurzoromat, ha tehetné, bár egyszer sikeresen varázsolt is egyet és pont a használata közben változott át elromlott mosógéppé a monitorom.



Mit tartogat a 2018-as év? A mangák terén van ötlet bőven, legyen az a bizonyos ötlet új vagy régi, jó vagy rossz. Hogy is volt tavaly... Áhá! A 2018-as évben is folytatódik a mangatermelés, a leszállításukért felelős jármű pedig ismét útnak indul, még ha néhol torlódás is lesz. (V)

Köszönöm az élményt, amit az oldal eddig nyújtott és a jövőben is fog! SM


2018.01.27. 03:34
Profil
Senpai
Avatar

Csatlakozott: 2012.09.22. 19:48
Hozzászólások: 261
Hozzászólás Re: Az Év Szerkesztője
grat yatta

_________________
Do you believe in your dreams?...



2018.01.27. 15:29
Profil
Kouhai
Avatar

Csatlakozott: 2012.12.27. 18:04
Hozzászólások: 140
Hozzászólás Re: Az Év Szerkesztője
Ööö... izéé... Nem készültem semmilyen szónoki beszéddel. Kezdjük az elején. Mindenki nagyon jól teljesített ezévben, szóval gratula nekünk.

Aqualuna mindennek ellenére aktív és mindenkit szemmel tart a háttérből. Olyan, mint egy igazi anyuka. :)

Emogirl a kezdeti szerkesztési nehézségek ellenére is szerkesztővé vált és minden fejezetet hosszú szenvedések árán, de akkor is megcsinál. Igazi harcos. :D

Frost nélkül nem menne jól a manga részleg, így 100%-osan egyetértek, hogy első helyezett lett. Nélküle én se tevékenykednék a manga részlegben. A halloweeni játékban is sokat segített és egész végig támogatott, amiért még mindig hálás vagyok. pirul

Akinek viszont mindannyian hálások lehetünk az nem más, mint GG. Nélküle nem létezne az oldal, ami egy igazi veszteség lenne a világnak. Köszönjük, GG! yatta

Az egyik kedvenc személyiségem a chaten, aki úgyszint megérdemel egy dícséretet, az NAbel. Mindig ügyeli a chat felületét és ha valaki oda téved, az tuti ott is marad NAbel aurája miatt. A szerkesztése is gyönyörű és profi munka. puszi

Sache-t egy nagy nővérhez lehetne hasonlítani, aki már elköltözött itthonról, de mindig is ez lesz az otthona és mikor meglátogat minket, akkor mindig sok ajándékkal érkezik, így a harmadik hely jogosan az ővé. ;)

Shiratori-kun... Azt hiszem neki egy élettel tartozom, hogy befogadott annó maga alá tanoncnak. Örök hálám ezért. pirul

Az utolsó előtti ember, akit ki szeretnék emelni, az Neko. Csodálatos ismertetői mindig jó kedvre derítik az embert és hozzá fogható egyedi szeméyiséggel se találkoztam még soha. Mindig boldog vagyok, mikor feljön a chatre. love

Na még a végére Warrock... Várom az új Ciel fejezetet. :D :P

Illetve Mizuki igaz, hogy lassan, de nagyon szép szerkesztéseket csinál.
Hoci igazán ügyesen halad a Steins Gate-tel.
Milcsa pedig nagyobb alkalmakkor feljön és jó társaságot biztosít.
Thely pedig úgyszint mindig gondol ránk és fellátogat néha a chatre.

Az AnimeWeb egy nagy család. Az oldal pedig márciusban felnő és 18 éves lesz, így ebben az évben is mindenkinek bele kell adnia anyai-apait, hogy gyarapodjunk. ;)

Várjunk, majdnem elfelejtettem saját magamat. Pedig külön díjam is van. :D
Na szóval... Köszönöm a külön díjat, bár nem is tudom igazán, mivel érdemeltem ki. A villogó pedig mindig is az álmom volt. Most már az én avatárom is villogni fog! yatta

2018-ra is vannak terveim, amikből apró töredékeket el is mondok most, mint valami kicsi fogadalom.
1. Fel szeretném virágoztatni az oldalt és tagokat toborozni. (Frosttal már rajta vagyunk az ügyön :'D)
2. A Mozitermet is szeretném bővíteni sok-sok videóval és ezzel együtt a tavalyi 1300 felvitt videómat is túllépni.
3. Szeretnék ebben az évben egy több, mint 7 műből álló húsvéti és halloweeni játékot is. Mivel tavaly a kísérletem alapján azaz eredmény jött ki, hogy a halloweeni játék összehozható, így mindenkivel együtt lehet akár nagyobb játék is belőle. :D

Még van sok-sok más apróbb dolog, amit szeretnék majd elérni, de azok megmaradnak titoknak. Lehet a 2018-as év szerkesztője poszt után majd elárulom a többit is. :D

Még egyszer gratula mindenkinek és további szép napot. pápá

_________________
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


2018.01.27. 18:37
Profil
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2011.02.02. 18:31
Hozzászólások: 383
Hozzászólás Re: Az Év Szerkesztője
AnimeWeb: Nagyszerű hely nagyszerű emberekkel. Köszönet érte Nektek! :)


2018.01.27. 19:39
Profil
Kouhai
Avatar

Csatlakozott: 2012.03.16. 19:23
Hozzászólások: 86
Hozzászólás Re: Az Év Szerkesztője
Gratulálok mindenkinek! yatta yatta

UI: Suzika amint kapom a fordítást, kapod is! :P

_________________
Túl sok macera, van a képekkel...


2018.01.27. 20:37
Profil
Chibi
Avatar

Csatlakozott: 2016.02.19. 15:24
Hozzászólások: 32
Hozzászólás Re: Az Év Szerkesztője
Gratulálok Frost és Suzika! yatta Nagyon örülök, hogy végül mindketten kaptatok díjat! :)

És persze gratulálok mindenki másnak is! :)

(És köszönöm a kedves szavakat Suzika pirul )


2018.01.28. 16:14
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 68 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3

Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
cron